۲ دلیل مهمی که منجر به پاسخ مثبت بمب نقل و انتقالات به باشگاه استقلال شد

اخبار استقلال : محمد محبی برای حضور در تیم آبی به باشگاه استقلال چراغ سبز نشان داد. البته این به معنی قطعی شدن حضور این بازیکن در تیم استقلال نیست. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

۲ دلیل مهمی که منجر به پاسخ مثبت بمب نقل و انتقالات به باشگاه استقلال شد

زمانی که باشگاه استقلال با محمد محبی وارد مذاکره شده بود این بازیکن تمایل داشت ابتدا وضعیت خود را در تیم جدید ماریو سیلوا بسنجد و بعد در مورد حضور در تیم آبی تصمیم بگیرد. اتفاقا این بار محمد محبی جایگاه خوبی در ترکیب تیم سانتاکلارا به دست آورده است و حتی در بازی دوستانه با ریوآوه زننده یکی از گل‌های تیمش بود اما بعد از بررسی همه جوانب تصمیم گرفت به استقلال بله بگوید.

حالا در صورت صدور رضایتنامه این بازیکن از سوی باشگاه سانتاکلارا محمد محبی در روزهای آتی راهی تهران می‌شود تا در اردوی تیم آبی حاضر شود.

گفته می‌شود محمد محبی به دو دلیل به پیشنهاد باشگاه استقلال پاسخ مثبت داد. یکی به خاطر پیشنهاد مالی که به او ارایه شد و دوم اینکه می‌خواهد با درخشش در ترکیب تیم استقلال بار دیگر به اردوی تیم ملی برگردد. او خوب می‌داند در فصل منتهی به جام جهانی اگر به تیم ملی برگردد برای او به اندازه درخشش در ترکیب تیم سانتاکلارا در لیگ برتر پرتغال ارزش خواهد داشت و آنوقت می‌تواند با شرایط بهتری بار دیگر به اردوی تیم پرتغالی برگردد.

پیش بینی می‌شود رضایتنامه این بازیکن به صورت قرضی برای تیم استقلال صادر شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *