۵۰۰ میلیارد برای یک فصل؟ چرا دولت به آجورلو تذکر نمی‌دهد؟ شاید استقلال مهاجم چلسی را خریده! ما راضی به قهرمانی استقلال با این همه هزینه نیستیم

اخبار استقلال : پیشکسوت استقلال گفت: آقای آجرلو ما فکر می‌کردیم شما مدیر کاربلدی هستید اما با این هزینه‌ها و این وضعیتی که در افزایش خرج و مخارج باشگاه به وجود آورده اید خدا کند آخر فصل شرمنده وجدان خودتان نشوید، مردم که جای خود! برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

۵۰۰ میلیارد برای یک فصل؟ چرا دولت به آجورلو تذکر نمی‌دهد؟ شاید استقلال مهاجم چلسی را خریده! ما راضی به قهرمانی استقلال با این همه هزینه نیستیم

۵۰۰ میلیارد برای یک فصل؟ چرا دولت به آجورلو تذکر نمی‌دهد؟ شاید استقلال مهاجم چلسی را خریده!/ ما راضی به قهرمانی استقلال با این همه هزینه نیستیم
منصور رشیدی، بازیکن و مربی اسبق استقلال در گفت‌وگو با خبرورزشی، درباره انتشار هزینه باشگاه استقلال در فصل جاری که رقم ۳۴۳ میلیارد تومان بدون قرارداد قایدی، مرادمند و یزدانی را مشخص می‌کند اظهاراتی را مطرح کرد:

از رقم هزینه باشگاه استقلال خبر دارید؟

واقعاً باعث تعجب و تاسف است! من نمی‌دانم چه بگویم! اصلاً این همه خرج برای یک فصل فوتبالی عاقلانه است؟ آیا این پول‌ها از جیب شخصی برای استقلال هزینه میشود یا از جیب ملت یا از جیب دولت؟ اصلا هیچ تفاوتی نمی‌کند! چرا باید نسبت به سال گذشته اینقدر افزایش هزینه وجود داشته باشد.

به نظر شما برای کسب عنوان قهرمانی هزینه کردن لازم نیست؟

هزینه کنند. کسی با هزینه کردن مخالف نیست، گرچه مخالف هم باشیم آنها کار خودشان را می‌کنند ولی عاقلانه هزینه کنند. ولخرجی هم اندازه ای دارد! این شکل خرج کردن درست نیست! لابد ۳۴۳ میلیارد تومانی که تا الان هزینه شده به علاوه هزینه‌های قایدی و دو سرباز دیگر به اضافه هزینه‌های جاری باشگاه در نهایت چیزی در حدود ۵۰۰ میلیارد تومان هزینه روی دست باشگاه می‌گذارند. قهرمانی با این همه هزینه چه فایده ای دارد؟ اصلا ما راضی به این قهرمانی نیستیم.

اما باشگاه‌های دیگر هم هزینه کرده‌اند؟

باشگاه‌های دیگر هم هزینه کرده اند، ولی شما به همین تیم پرسپولیس نگاه کنید، آنها چقدر خرج کردند؟ ما چقدر خرج کردیم؟ اصلا آقای آجورلو باید توضیح بدهد این همه خرج، این همه پول و این همه هزینه با این بازیکنانی که جذب شده اند همخوانی ندارد. استقلال که اتفاقاً زیاد بازیکن از دست نداد و بازیکنان شاخص و آنچنانی هم نخرید که بگوییم فوروارد چلسی را به خدمت گرفته است و ما بی خریم. به خدا قسم تیم‌های حوزه خلیج فارس هم به این شکل خرج نمی‌کنند. اصلا عاقلانه نیست یک باشگاه امسال نسبت به فصل قبل هزینه‌هایش بیش از دو برابر شود!

۵۰۰ میلیارد برای یک فصل؟ چرا دولت به آجورلو تذکر نمی دهد؟/ شاید استقلال مهاجم چلسی را خریده!/ ما راضی به قهرمانی استقلال با این همه هزینه نیستیم
امید حامدی فر بازیکنی که از صنعت نفت آبادان به استقلال پیوست
چه حرفی با آجورلو دارید؟

شب راحت می‌خوابد؟ آقای آجورلو ما راضی نیستیم! ما با این وضعیت نمی‌خواهیم قهرمان شویم! شما از وضعیت اقتصادی مردم خبر دارید؟ می‌دانید بازیکن تان که سالی ۱۵ میلیارد تومان به آن پرداخت میکنید در طول ده ماهه لیگ برتر باید ماهی ۱.۵ میلیارد از شما پول بگیرد؟ چه خبر است؟ برای چه؟ اصلا کدام بازیکن تیم استقلال چنین شرایطی دارد که ماهی ۱.۵ میلیارد تومان از باشگاه استقلال دستمزد بگیرد!

به نظر شما با این هزینه‌ها استقلال امسال دوباره قهرمان می‌شود؟

خدا کند قهرمان شود. چون اگر قهرمان نشود مطمئنم آجرلو و واسطه‌هایی که از کنار تک تک این قراردادها سود برده‌اند شب سر راحت روی زمین نمی‌گذارند. ما که راضی نیستیم. من به عنوان یک پیشکسوت استقلال به هیچ وجه از این شکل خرج کردن راضی نیستم. مردم در یک سری از استان‌ها آب ندارند. برخی جاها برق نیست. خیلی جاها هر دوی اینها نیست. آن وقت چطور یک باشگاه دولتی اجازه دارد به این شکل هزینه کند؟ وزارت ورزش کجاست؟ چرا یقه این مدیر را نمی‌گیرد؟

اما این پول از محل فروش سهام استقلال هزینه شده و بخشی از این هزینه‌ها از همان محل بوده است؟

دیگر بدتر! مگر پول خرید سهام از جیب کارگر و دانشجو نبوده؟ آیا آنها راضی هستند به یک بازیکن معمولی ماهی ۱.۵ میلیارد تومان حقوق بدهند؟ به خدا قسم که راضی نیستند! فقط امیدوارم استقلال و مدیرانش آخر فصل و بعد از خرج کردن ۵۰۰ میلیارد تومان پشت دستشان نزنند و جلوی مردم سر شکسته نشوند. چون آن وقت دیگر باشگاه استقلال جای آنها نخواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *