خداحافظی تصویری استقلالی‌ها با خاقانی منتظرت می‌مانیم‌؛ زود برگرد

اخبار استقلال : سبحان خاقانی بازیکن جوان تیم استقلال که به تازگی زانویش را به تیغ جراحان سپرد حداقل به مدت پنج ماه قادر به حضور در تمرینات سنگین بدنی نخواهد بود برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

خداحافظی تصویری استقلالی‌ها با خاقانی منتظرت می‌مانیم‌؛ زود برگرد

مهاجم جوان استقلال که در جریان برنامه‌های پرفشار ساپینتو در هفته اول تمرینات استقلال از ناحیه رباط صلیبی دچار پارگی شده بود به تازگی زانویش را تحت عمل جراحی قرار داد تا هرچه سریع‌تر به میادین بازگردد.

طبق اعلام کادر پزشکی باشگاه استقلال این بازیکن حداقل دی‌ماه و حداکثر تا بهمن‌ماه سال جاری قادر به انجام مسابقه فوتبال نیست. این بازیکن فعلاً باید تا یک هفته استراحت مطلق داشته باشد تا محل جراحی‌اش جوش بخورد و پس از یک هفته باید با حضور در محل فیزیوتراپی کارهای لیزرتراپی و فاز ابتدایی درمانش را آغاز کند. این بازیکن حداقل به مدت یک ماه باید با چوب زیر بغل راه برود و هیچ فشاری روی زانوی جراحی شده‌اش وارد نکند.

یکشنبه شب اکثر بازیکنان استقلال به ویژه جوان‌ترها و ارسلان مطهری که رابطه نزدیکی با سبحان خاقانی دارد در تماس تلفنی یا تصویری با او بابت غیبت در اردوی ترکیه ابراز تأسف کردند و برای هم‌تیمی‌شان آرزوی موفقیت داشتند تا هرچه سریع‌تر به تمرینات گروهی برگردد. آنها به سبحان گفتند منتظرش می‌مانند و باید هرچه سریع‌تر خودش را به شرایط قبل برگرداند تا از این طریق او را امیدوار کنند که روز به روز بهتر شود.

ناگفته نماند خاقانی روز شنبه برای اعلام شرایط خودش و صحبت با ساپینتو در محل تمرین حضور یافت و به صورت موقتی از هم‌تیمی‌هایش خداحافظی کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *