غیبت مهره کلیدی آبی‌ ها در اولین بازی فصل مدیران استقلال پیگیر ITC محبی

اخبار استقلال : بازیکن کلیدی تیم فوتبال استقلال در اولین بازی فصل این تیم غایب خواهد بود. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

غیبت مهره کلیدی آبی‌ ها در اولین بازی فصل مدیران استقلال پیگیر ITC محبی

تیم فوتبال استقلال روز جمعه بیست و یکم مرداد، در بازی افتتاحیه لیگ بیست و دوم میزبان سپاهان خواهد بود.

صالح حردانی مدافع-هافبک استقلال که در جریان آخرین دیدار دوستانه پیش فصل برابر هوادار از ناحیه مچ پا دچار مصدومیت شد، در بازی با شاگردان مورایس غایب است. کادر پزشکی تیم در تلاش است تا این بازیکن برای بازی بعدی مقابل ملوان به مرز آمادگی برسد. رضا میرزایی و کوین یامگا بازیکنانی هستند که می‌توانند جای حردانی را در این پست، پر کنند.

ضمن اینکه محمد حسین مرادمند نیز به دلیل نداشتن مجوز پایان خدمت، فعلا قادر به همراهی تیم در مسابقات نیست. البته مسئولان باشگاه استقلال در تلاش هستند تا با کسب مجوزهای لازم از سازمان نظام وظیفه، زمینه حضور مرادمند در ترکیب تیم را فراهم کنند اما به هرحال این بازیکن با شرایط فعلی نمی‌تواند برای استقلال به میدان برود.

باشگاه استقلال پس از توافق با سانتاکلارا بر سر انتقال محمد محبی، در تلاش برای واریز پول به حساب این باشگاه پرتغالی و نهایی کردن عقد قرارداد است. حتی ممکن است این مبلغ از طریق باشگاه شارلوا به خاطر انتقال امیرحسین حسین‌زاده، پرداخت شود. قرارداد محبی یکساله و به صورت قرضی خواهد بود اما استقلال به دنبال این است که همکاری با این بازیکن را در فصل بعدی نیز ادامه بدهد.

در صورت واریز مبلغ انتقال محبی، قرارداد او امضا خواهد شد.‌ مسئولان باشگاه استقلال در تلاش هستند این اتفاق طی امروز و فردا بیفتد و سپس برای دریافت ITC او اقدام کنند تا در صورت نیاز ساپینتو، وینگر جوان مشکلی برای بازی مقابل سپاهان نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *