آمار نگران کننده مهاجم کلیدی استقلال بازیکنی که وظایفش را فراموش کرده است!

اخبار استقلال : بهترین گلزن فصل گذشته استقلال دهمین بازی بدون گل زده خود را هم پشت سر گذاشت تا چنین به نظر آید که وی گلزنی را فراموش کرده است. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

آمار نگران کننده مهاجم کلیدی استقلال بازیکنی که وظایفش را فراموش کرده است!
از آخرین گلی که آرتور کوین یامگا بهترین گلزن فصل گذشته استقلال و دومین گلزن برتر فصل بیست و یکم لیگ برتر برای این تیم به ثمر رساند، بیش از ۵ ماه می‌گذرد و ستاره فرانسوی آبی‌ها در این مدت ۱۰ بازی بدون گل زده را پشت سر گذاشته است.

یامگا که از بهترین و تاثیر گذار ترین بازیکنان فصل گذشته استقلال بود و در قهرمانی این تیم سهم به سزایی داشت، آخرین بار در روز ۱۵ اسفند و دیدار این تیم مقابل گل گهر گلزنی کرد و این آخرین گل او بود.

یامگا در روزی که آبی پوشان با نتیجه ۲ بر یک گل گهر را در ورزشگاه آزادی شکست دادند، دبل کرد و دومین گل خود را در دقیقه ۸۸ از روی نقطه پنالتی به ثمر رساند. استقلال بعد از آن ۹ بار در فصل گذشته مقابل تیم‌های؛ صنعت نفت، پرسپولیس، پیکان، سپاهان، شهرخودرو، فولاد، آلومینیوم، مس رفسنجان و نفت مسجد سلیمان به میدان رفت و در این فصل هم یک بار مقابل سپاهان بازی کرد که یامگا در تمام این ۱۰ بازی حضور داشت و موفق به گلزنی نشد.

استقلال در دوره آماده سازی خود در پیش فصل هم در ۶ بازی تدارکاتی شرکت کرد که یامگا حتی در این ۶ بازی هم موفق به گلزنی نشد تا با احتساب بازی‌های تدارکاتی در ۱۶ و بدون بازی‌های تدارکاتی در ۱۰ بازی گلزنی نکرده باشد؛ و این آمار برای این بازیکن که کارش را با دبل برای آبی پوشان آغاز کرد قدری عجیب است. استقلال در این فصل مهاجمان زیادی در اختیار دارد و دست سرمربی پرتغالی این تیم در فاز تهاجمی کاملاً باز است و یامگا هم یکی از مهاجمان پر تعداد استقلال است.

با اینکه یامگا بازیکنی چند پسته است و در برخی از دیدارهای این تیم از جمله بازی با سپاهان در خط میانی بازی کرد و از دروازه دور بود، اما آمار گلزنی‌های وی انتظارات را از او بالا برده و ۱۰ بازی بدون گل زده از او خیلی قابل قبول نیست.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *