علی دایی: شاید پرسپولیس مرا اخراج کند مظلومی: دربی را می‌باختیم برکنار می‌شدم

اخبار استقلال : در دربی سال ۹۰ استقلالی ها که توسط پرویز مظلومی هدایت می شدند، فرصت طلب تر بودند برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

علی دایی: شاید پرسپولیس مرا اخراج کند مظلومی: دربی را می‌باختیم برکنار می‌شدم

یکی از حساس ترین دربی‌های سالهای گذشته در سال ۹۰ و در عید نوروز برگزار شد که به برتری یک بر صفر استقلال انجامید. در آن بازی پرسپولیس نمایش نسبتاً بهتری داشت اما استقلالی‌ها که توسط پرویز مظلومی هدایت می‌شدند، فرصت طلب تر بودند و در نهایت با تک گل آرش برهانی حریف را یک بر صفر شکست دادند.

بعد از آن دیدار کادر فنی و بازیکنان پرسپولیس به شدت نسبت به یک صحنه مشکوک در محوطه جریمه اعتراض داشتند به طوری که این مسئله جنجال و سر و صدای زیادی به پا کرد. بعد از پیروزی استقلال پرویز مظلومی در مصاحبه ای گفت: من مثل بعضی‌ها به نیمکت استقلال نچسبیده‌ام اما هواداران بدانند که اگر استقلال دربی را می‌باخت اخراج می‌شدم و دیگر فرصت نشستن روی نیمکت را نداشتم.

خیلی‌ها گفتند شاید مظلومی دارد به علی فتح‌الله‌زاده مدیرعامل استقلال کنایه می‌زند اما به هر حال این پیروزی پرویز مظلومی را نجات داد و باعث شد تا این مربی در استقلال ماندگار شود. جالب اینکه علی دایی هم بعد از باخت پرسپولیس مصاحبه مفصلی انجام داد. او مقابل دوربین خبرنگاران گفت: اگر داور پنالتی صد درصد ما را می‌گرفت شما از من و تیمم تعریف می‌کردید همه دیدند که امروز پرسپولیس به مراتب بهتر از استقلال بازی کرد اما بد شانس بودیم و داور هم یک پنالتی صد درصد ما را نگرفت.

علی دایی: شاید پرسپولیس مرا اخراج کند/ مظلومی: دربی را می باختیم برکنار می شدم

دایی در پاسخ به سوال دیگری هم گفت: من از فردای خودم خبر ندارم و شاید باشگاه پرسپولیس به خاطر این شکست مرا اخراج کند چون به هر حال در فوتبال پیروزی مهم است و هواداران هم دوست داشتند ما دربی را ببریم. البته همه مردم ایران دیدند که تمام بازیکنان من با همه وجودشان بازی کردند و به هیچ وجه مستحق شکست نبودند اما این احتمال وجود دارد که مرا به خاطر شکست مقابل استقلال برکنار کنند و من آمادگی این مسئله را دارم هرچند که از نظر کارشناسان و اهل فن پرسپولیس در دربی بهتر استقلال بازی کرد.

جالب است بدانید که آرش برهانی زننده تک گل استقلال در دربی هم در پاسخ به سوالات خبرنگاران گفت: خیلی‌ها می‌گویند استقلال در دربی ضعیف بود اما اگر این طور است چطور ما در هر دو دربی رفت و برگشت پرسپولیس را شکست دادیم؟ حتمااستقلال ویژگی‌هایی دارد که توانسته در یک فصل دو بار پرسپولیس را با شکست مواجه کند.

گفتنی است استقلالی‌ها دربی رفت را هم با دو گل برده بودند اما در نهایت آن فصل نه استقلال قهرمان شد و نه پرسپولیس!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *