بازگشت علی کریمی به استقلال با شماره نُه!

اخبار استقلال : هافبک اصفهانی پس از پشت سر گذاشتن یک‌فصل پرماجرا حالا یکی از مهره‌های قابل‌اتکای استقلال در فصل جاری است. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

بازگشت علی کریمی به استقلال با شماره نُه!

به گزارش ” اخبار استقلال”، در تمام لحظاتی که اکثر علاقه‌مندان به فوتبال در ایران، تمام هوش و حواسشان معطوف به ضربات حساس پنالتی دیدار پرسپولیس و النصر عربستان در مرحله نیمه‌نهایی لیگ قهرمانان آسیا بود، جوان خوش‌سیما و خوش‌لهجه اصفهانی وارد ساختمان آبی‌رنگ باشگاه استقلال شد، تا در سکوت خبری بتواند جایگزین مناسبی برای علی کریمی یکی از مؤثرترین بازیکنان استقلال طی چند سال اخیر باشد، هرچند خودش از ابتدا هرگز موافق چنین قیاسی نبود.

او بدون اینکه واهمه‌ای از پوشیدن شماره 9 استقلال به دلش راه بدهد، شجاعانه این شماره را برگزید، هرچند که ارتباطی با پستی که در آن قرار بود به کار گرفته شود نداشت.

*ستاره گمشده لیگ بیستم آغاز شد اما خبری از مهدی مهدی پور حتی در لیست 18 نفرِ محمود فکری نبود، چراکه همراه با دو رفیق قدیمی‌اش یعنی محمد دانشگر و فرشید اسماعیلی مبتلابه ویروس کرونا شده بود.

از همین رو برای اولین حضورش در ترکیب ثابت استقلال مجبور شد 4 هفته را تحمل کند تا در هفته پنجم لیگ بیستم طی یک تساوی پرانتقاد خانگی مقابل نفت آبادان اولین نود دقیقه‌اش را با لباس آبی تجربه کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *