همه استقلالی ها بستند؛ جز بهترین خرید از نگاه هواداران

اخبار استقلال : در نظرسنجی های قبلی خبرورزشی کاوه رضایی به عنوان بهترین خرید استقلال انتخاب شده و از بقیه بیشتر رای آورده بود. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

همه استقلالی ها بستند؛ جز بهترین خرید از نگاه هواداران
استقلالی ها امسال امید زیادی به کاوه رضایی بسته اند و او را به نوعی یکی از بهترین خریدهای خود می دانند. امروز از چند خرید جدید استقلال و بازیکنی مثل مرادمند رونمایی شد اما باز هم خبری از کاوه رضایی نشد و دقیقا مشخص نیست چرا قرارداد این بازیکن با استقلال منعقد نمی شود؟

رضایی از اروپا برگشته و با توجه به این که به تیم ملی هم دعوت نشده بود خیلی انگیزه دارد تا خودش را در استقلال احیا کند اما هنوز با استقلال قرارداد رسمی ندارد و هر چه هست توافقی است که به صورت شفاهی با مدیران باشگاه انجام داده است. البته باید دید طی روزهای آینده از قرارداد رسمی او هم رونمایی می شود یا نه اما بهرحال در مورد این بازیکن تردیدهایی وجود دارد و باید دید مشکل کجاست که باشگاه استقلال به طور رسمی از استقلالی شدن او خبر نمی دهد؟

استقلال پنجشنبه با ملوان بازی دارد و امثال محبی و قایدی می توانند در این بازی به میدان بروند اما خیلی بعید است کاوه را در این بازی هم با پیراهن استقلال ببینیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *