اتفاق مشکوک قبل از گل استقلال/ داور در نتیجه بازی تاثیرگذار بود؟

اخبار استقلال : قبل از گل کوین یامگا اتفاق مشکوکی در محوطه جریمه مس کرمان رخ داد که می توانست یک پنالتی برای استقلال به ارمغان بیاورد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

اتفاق مشکوک قبل از گل استقلال/ داور در نتیجه بازی تاثیرگذار بود؟
قبل از گل یامگا مدافع مس کرمان مهاجم استقلال یعنی مهدی قایدی را شارژ کرد اما داور دستور به ادامه بازی داد که البته بلافاصله یامگا با ضربه ای خوب تک گل بازی را به ثمر رساند تا شاگردان ساپینتو در نهایت ۶ امتیازی شوند. خیلی‌ها از جمله چند کارشانس داوری اعتقاد داشتند که آن صحنه مشکوک می‌توانست پنالتی باشد و اگر یامگا گلزنی نمی‌کرد، قطعا استقلالی‌ها سر آن صحنه اعتراضات تندی انجام می‌دادند.

جالب این که قایدی ابتدا روی زمین افتاد و کمرش را گرفت اما به محض این که یامگا گل زد از زمین بلند شد و در جشن شادی همبازیانش شرکت کرد.

بازیکن شماره ۲۰ استقلال در دو بازی اخیر این تیم به عنوان بازیکن تعویضی راهی میدان شده و به نظر می‌رسد که ساپینتو قصد دارد در بازیهای آینده هم از قایدی به عنوان ذخیره طلایی استفاده کند. البته در این سه بازی عملکرد بعضی از عناصر هجومی استقلال خوب نبوده و شاید نظر سرمربی پرتغالی این تیم برای بازی آینده تغییر کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *