پشت پرده درگیری سرمربی استقلال با یک سرباز/ عصبانیت ساپینتو دردسرساز شد

اخبار استقلال : کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پرتغال اعلام کرد که محرومیت یک ماهه‌ای را برای ریکاردو ساپینتو، سرمربی استقلال، در نظر گرفته است. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

پشت پرده درگیری سرمربی استقلال با یک سرباز/ عصبانیت ساپینتو دردسرساز شد
اظهاراتی که ساپینتو چند ماه قبل درباره یکی از ژنرال‌های پرتغالی مطرح کرده بود برای او دردسرساز شده است.

کمیته انضباطی فدراسیون فوتبال پرتغال سه‌شنبه شب اعلام کر که این مربی را به دلیل اظهاراتی که در ماه می و زمانی که هدایت موریرنزه را برعهده داشت مطرح کرده به مدت یک ماه محروم کرده است.

این تصمیم پس از طی کردن روند انضباطی و بررسی مدارک ارائه شده از سوی سازمان لیگ فوتبال پرتغال گرفته شد. هرچند این پرونده پیش از این در ماه جولای به دلیل نقص مدارک رد شده بود اما پس از وقفه ۱۵ روزه بار دیگر به جریان افتاد.

پس از ارسال مدارک جدید، مطرح کردن دفاعیه از سوی طرفین و بررسی دقیق شرایط، در نهایت این مربی که ژنرال اورلاندو مندس را «دروغگو» خطاب کرده بود به دلیل هتک حرمت و وارد کردن تهمت نادرست با محرومیت روبرو شد.

این اظهارات زمانی مطرح شد که این مربی پرتغالی در تلاش بود تا تیمش را به لیگ برتر پرتغال برساند گرفت و در نهایت با قبول شکست در دیدار پلی‌آف برابر چاوز موفق به انجام این کار نشد. هرچند پیش از این هم اظهارات او باعث محرومیت ۱۵ روزه و جریمه نقدی برای او حتی پیش از برگزاری این دو بازی شده بود.

عصبانیت این مربی به دلیل غیبت این بازیکن تیمش در دیدار حساس برابر چاوز بود که می‌توانست به تغییر سرنوشت آنها و صعود به لیگ منجر شود.

ساپینتو دست به انتقاد شدیدی از اورلاندو مندس زده بود و از رفتاری که با تیمش صورت گرفته ابراز ناراحتی کرده بود. این مربی پرتغالی در این باره گفته بود:« این ژنرال یک دروغگوی بزرگ است. مردم شهر موریرا باید او را بشاسند و به او اعتراض کنند. او باعث شد که موفقیت این باشگاه زیر سوال برود. هیچکس چیزی نمی‌گوید اما آیا شما می‌دانید چه اتفاقی خواهد افتاد؟ من حاضرم که برابر همه چیز و همه کس بایستم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *