خرید بزرگ استقلال تغییر مسیر داد بمب آبی‌ ها در ترکیه منفجر می‌شود

اخبار استقلال : به احتمال فراوان کاوه رضایی از بلژیک مستقیما به ترکیه می‌رود و در اردوی استقلال حاضر خواهد شد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

خرید بزرگ استقلال تغییر مسیر داد بمب آبی‌ ها در ترکیه منفجر می‌شود

از مدت‌ها قبل بحث توافق مدیران استقلال با کاوه رضایی وجود داشته اما با وجود انتشار اخبار فراوان درباره قطعی شدن انتقال این ستاره به جمع آبی پوشان تا این لحظه چنین اتفاقی رخ نداده است.

کاوه رضایی که 5 سال در فوتبال بلژیک توپ زد، همچنان در این کشور حضور دارد و به ایران نیامده است. درباره رضایی شایعاتی وجود دارد مبنی بر اینکه او مصدومیتی از گذشته بود و باشگاه استقلال نیز عقد قرارداد با او را منوط به موفقیت در تست پزشکی کرده است. با این حال خود کاوه رضایی در گفت و گویی اعلام کرده که مصدوم نیست و مشکلی برای پیوستن به تیمی ندارد.

موضوع مهم اما نیامدن کاوه رضایی به ایران است. این مهاجم که در مقاطعی پیراهن تیم ملی را نیز برتن کرده ، امید زیادی برای رفتن به جام جهانی دارد و به همین خاطر خودش هم بدش نمی‌آید به استقلال برگردد و پیراهن آبی ها را برتن کند تا بیشتر در چشم سرمربی تیم ملی باشد.

از طرفی اعضای تیم استقلال شب گذشته راهی ترکیه شدند و به نظر می‌رسد سفر کاوه به ایران بازهم به تعویق بیفتد. البته با توجه به اردوی استقلال در آنکارا احتمال دارد کاوه رضایی مستقیما از بلژیک راهی ترکیه شود و آنجا کارش را در اردوی تیم زیر نظر ساپینتو شروع کند. در این شرایط معارفه رسمی کاوه رضایی نیز احتمالا در کشور ترکیه و خارج از ایران انجام خواهد شد.

باید منتظر ماندو دید طی روزهای آینده چه اتفاقاتی پیراهن کاوه رخ خواهد داد؛ آیا انتظار هواداران استقلال برای رونمایی از خرید بزرگ در روزهایی که تیم شان در ترکیه حضور دارد خاتمه پیدا خواهد کرد؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *