استقلال تکلیف انتقال بزرگ را یکسره کرد بمب اصلی آبی‌ها با ۵۰۰ هزار دلار در تهران!

اخبار استقلال : باشگاه استقلال با تیم پرتغالی به توافق رسیده است تا انتقال مهم محبی به زودی نهایی شود. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

استقلال تکلیف انتقال بزرگ را یکسره کرد بمب اصلی آبی‌ها با ۵۰۰ هزار دلار در تهران!

در شرایطی که هواداران همچنان در انتظار جذب اولین بازیکن نامدار استقلال در فصل نقل و انتقالات هستند از باشگاه خبر رسیده که محمد محبی ستاره ایرانی تیم سانتاکلارا پرتغال خرید بعدی استقلال خواهد بود.

از ظواهر امر اینطور برمی‌آید که آبی ها با سانتاکلارا به توافقات اولیه دست یافته‌اند و محبی را به صورت قطعی و با پرداخت ۵۰۰ هزار دلار برای رضایتنامه جذب خواهند کرد.

در صورت جذب محبی این انتقال مهم ترین خرید استقلال در فصل نقل و انتقالات خواهد بود؛ محبی جوان اما با تجربه است و با سابقه پوشیدن پیراهن تیم ملی می‌تواند به خوبی جای امیرحسین حسین‌زاده وینگر سابق آبی ها که به بلژیک رفته است را پر کند.

این بازیکن که بعد از درخشش در شاهین بوشهر در لیگ دسته اول با نظر قلعه‌نویی جذب تیم فوتبال سپاهان شد، بعد از دو فصل بازی در جمع طلایی‌پوشان در یک قرارداد دو جانبه به سانتاکلارا ملحق شد تا شهریار مغانلو از پرسپولیس به سپاهان برود. حالا او نیز با پرداخت بند آزادسازی از سوی باشگاه استقلال به تهران خواهد آمد تا دوره جدیدی از فوتبال خود را این بار در تیم مدافع عنوان قهرمانی آغاز کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *