قول کاپیتان استقلال به ساپینتو/ آبی‌ ها آماده نبرد با مهاجمان تکنیکی مس کرمان

اخبار استقلال : کاپیتان استقلال به سرمربی این تیم قول داد دروازه‌اش را برابر تیم تهاجمی مس کرمان بسته نگه دارد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

قول کاپیتان استقلال به ساپینتو/ آبی‌ ها آماده نبرد با مهاجمان تکنیکی مس کرمان

سیدحسین حسینی، کاپیتان استقلال در دیدار این هفته مقابل مس کرمان قطعاً کار آسانی پیش‌رو نخواهد داشت. حسینی که در روزهای گذشته حتی یک روز هم استراحت نکرده و حتی در روز تعطیلی تمرین استقلال به صورت اختصاصی روی چمن کار می‌کرد خودش را برای مقابله با بازیکنان تهاجمی خط هافبک و حمله مس کرمان آماده کرده است.

امین کاظمیان بازیکن تیم مس کرمان در دو بازی دو بار برای این تیم گل زد تا مجموع گل‌های زده مس کرمان را به عدد ۵ برساند. در دو بازی گذشته نیز هر دو مهاجم تیم مس کرمان گلزنی کردند و این مسائل از نگاه سیدحسین حسینی که آقای کلین‌شیت لیگ برتر هم هست پنهان نمانده است.

حسینی که در بازی اول دو بار و در بازی با ملوان یک بار دروازه‌اش را باز شده دید یکی از جدی‌ترین بازیکنان استقلال در تمرینات روزهای اخیر بوده تا خودش را برای رویارویی مقابل مهاجمان تکنیکی تیم مس کرمان آماده کند. کاپیتان آبی پوشان پایتخت به غلامپور و ساپینتو قول داده در برابر تیم تهاجمی مس کرمان دروازه اش را بسته نگه می دارد و اجازه گلزنی به شاگردان فرزاد حسین‌خانی نخواهد داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *