استقلال مدعی اول قهرمانی لیگ برتر است پرسپولیس و سپاهان برای دومی رقابت می‌کنند!

اخبار استقلال : کاپیتان استقلال در تمرین امروز این تیم هم شرکت نکرد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

استقلال مدعی اول قهرمانی لیگ برتر است پرسپولیس و سپاهان برای دومی رقابت می‌کنند!

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: آبی پوشان نسبت به دیگر تیم‌ های مدعی کمترین تغییرات را در ترکیب خود داشتند و به همین دلیل مدعی اول قهرمانی هستند.

استقلال مدعی اول قهرمانی لیگ برتر است/ پرسپولیس و سپاهان برای دومی رقابت می‌کنند!
شاهین بیانی، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره قرعه کشی لیگ برتر و شرایط آبی پوشان، اظهار کرد: به نظر من استقلال در فصل نقل و انتقالات خوب کار کرده است و انتخاب کادر فنی خوب و با تجربه به همراه جذب بازیکنان تاثیر گذار نشان از این می‌دهد که باشگاه با برنامه ریزی به استقبال فصل جدید می‌رود. ساپینتو ثابت کرده مربی پر تلاشی است و از نحوه تمرینات مشخص است بازیکنان هم شاداب هستند.

مدافع اسبق آبی پوشان درباره بازی حساس استقلال با سپاهان در هفته اول لیگ برتر گفت: هر دو تیم روی کاغذ از مدعیان اصلی و جدی قهرمانی هستند. استقلال برای دفاع از عنوان قهرمانی کار سختی دارد ولی این بازی را ببرد گام بلندی را برای صدرنشینی آغاز می‌کند چراکه بعد از این بازی ۳ تا ۴ بازی راحت تر در انتظار آبی پوشان است تا صدرنشین شود.

وی درخصوص سپاهان نیز عنوان کرد: سپاهان سرمایه گذاری خوبی کرده است و کادر فنی معتبری به این تیم اضافه شد، فکر می‌کنم امسال هم سپاهان مدعی است ولی در این دیدار هفته اول هر نتیجه‌ای که به دست بیاید، شاید تأثیر زیادی روی روند دو تیم نداشته باشد اما مطمئنا می‌تواند استارت فوق‌العاده برای هر یک از دو تیم باشد.

بیانی در پایان گفت: استقلال اگر در ۴ هفته اول ۱۰ امتیاز کسب کند، صدرنشین می‌شود و با توجه به روحیه ای که کسب می‌کند دیگر صدرنشینی را از دست نمی‌دهد. در این فصل رقابت بین استقلال ، پرسپولیس و سپاهان است ولی چون آبی پوشان در ترکیب خود کمترین تغییرات را داشتند، تیم ساپینتو را مدعی اول قهرمانی می‌دانم و پرسپولیس و سپاهان برای مقام دومی‌رقابت خواهند کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *