او باید آماده جدایی از جمع آبی‌ها شود؟ به چند استقلالی زنگ زدند؛ غیر از

اخبار استقلال : مسئولان باشگاه استقلال قصد دارند با حفظ اسکلت فصل گذشته چند بازیکن مطرح را هم برای فصل جدید جذب کنند و البته قرارداد چند مهره اصلی هم تمدید می‌شود. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

او باید آماده جدایی از جمع آبی‌ها شود؟ به چند استقلالی زنگ زدند؛ غیر از

حدود یک هفته از اعتراض وریا غفوری می‌گذرد. او انتظار داشت باشگاه استقلال زودتر از بقیه تکلیفش را مشخص کند اما هنوز این اتفاق رخ نداده و به نظر می‌رسد غفوری کم کم باید آماده جدایی از استقلال شود و به تیم جدید که شاید فولاد خوزستان باشد، فکر کند.

طبق شنیده‌های ما طی یکی دو روز گذشته با چند بازیکن استقلال تماس گرفته شده تا تکلیفشان مشخص شود و یا برای تمدید مذاکره کنند. حتی شنیدیم چند بازیکن پیشنهاد مالی هم دریافت کرده و مشغول فکر کردن و بررسی این پیشنهاد هستند تا تصمیم بگیرند اما تا این لحظه هیچ تماسی با وریا غفوری گرفته نشده و همین مساله باعث شده تا ابهامات بیشتر شود. استقلالی‌ها البته خیلی برای بستن تیمی قدرتمند عجله ندارند چون بسیاری از بازیکنان قبلی قرارداد دارند اما بهرحال تکلیف تمدیدی‌ها و وریا غفوری باید مشخص شود.

امروز یکی از مسئولان استقلال گفته هواداران طی روزهای آینده خبرهای خوبی می‌شنوند اما تا حالا که چنین اتفاقی رخ نداده و حداقل این که استقلالی‌ها از وضعیت نقل و انتقالات تیمشان خیلی راضی نیستند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *