بزرگترین طلبکار آبی‌ ها تخفیف نمی‌دهد/ پولم را کامل از استقلال می‌خواهم نه قسطی!

اخبار استقلال : استقلالی‌ها بعد از اعلام رای استراماچونی، تمام تلاش خود را به کار بستند تا رضایت استرا بر سر تقسیط مطالبات را از وی بگیرند. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

بزرگترین طلبکار آبی‌ ها تخفیف نمی‌دهد/ پولم را کامل از استقلال می‌خواهم نه قسطی!
پس از کش‌وقوس‌های زیاد هفته گذشته دادگاه حکمیت ورزش (CAS) رای فیفا درمورد پرونده استراماچونی را تایید کرد که براساس آن باشگاه استقلال با محکومیت در این پرونده که پیگیری آن به وکلای خارجی سپرده شده بود، علاوه‌بر مطالبات مربی ایتالیایی باید جریمه تاخیر بابت اعتراض به دادگاه CAS را هم پرداخت کند. براساس رای صادرشده، باشگاه استقلال ملزم به پرداخت مبلغی حدود یک‌میلیون و چهارصد هزار دلار است و باشگاه استقلال از زمان اعلام رای، ۳۰ روز فرصت دارد تا این پول را پرداخت کند.

بنابراین استقلالی‌ها تا ۱۹ شهریور این فرصت را خواهند داشت تا با تسویه‌حساب با این سرمربی ایتالیایی جلوی بسته شدن پنجره نقل و انتقالاتی و تبعات بعدی را بگیرند. در این خصوص شنیده می‌شود استقلالی‌ها بعد از اعلام رای، تمام تلاش خود را به کار بستند تا رضایت استرا بر سر تقسیط مطالبات را از وی بگیرند که با مخالفت دوباره این سرمربی مواجه شدند و قرار شد در روزهای آینده مطالبات وی به صورت یک‌جا پرداخت شود.

این مربی از همان ابتدا هم پیشنهاد تقسیط مطالباتش را نپذیرفته بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *