ضرب الاجل برای استقلال با حکم CAS؛ پنجره آبی‌ ها به زودی بسته می‌شود!

اخبار استقلال : باشگاه استقلال تنها چند روز فرصت دارد تا مطالبات بازیکن سابق خود را پرداخت کند. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

 

ضرب الاجل برای استقلال با حکم CAS؛ پنجره آبی‌ ها به زودی بسته می‌شود!

چندی‌ پیش و با اعلام باشگاه استقلال صدور رای پرونده آندره‌آ استراماچونی و باشگاه استقلال برای پنجمین‌بار به تعویق افتاد و دراین‌باره تاریخ جدیدی اعلام شد. بر همین اساس و درحالی که قرار بود آخرین‌بار رای پرونده استراماچونی در ۳۱تیر اعلام شود، صدور رای این پرونده برای چندمین‌بار به تعویق افتاد و با اعلام جدید دادگاه CAS، رای این پرونده چهارم شهریور صادر می‌شود.

این درحالی است که چهاربار پیش از این تاریخ‌های دیگری از سوی دادگاه عالی ورزش برای صدور این حکم اعلام شده بود اما هربار این امر با تاخیر مواجه شده اما حالا به‌نظر می‌رسد این طلسم چهارم شهریورماه یعنی کمتر از یک‌ماه دیگر خواهد شکست و این‌بار رای سرمربی سابق ایتالیایی استقلال اعلام خواهد شد.

یکی از دلایلی که باعث می‌شود این آرا به دفعات با تعویق مواجه شود به این موضوع برمی‌گردد که هربار دفاعیات دو طرف پرونده یعنی وکلای باشگاه استقلال و وکیل بازیکن یا مربی خارجی، دادگاه عالی ورزش و کمیته انضباطی فیفا را به این تصمیم می‌رساند تا اعلام رای را به تاخیر بیندازند.

در هفته جاری سرانجام رای یک پرونده جنجالی دیگر در رابطه با فوتبال ایران یعنی رای ویلموتس ازسوی دادگاه عالی ورزش اعلام شد که همین موضوع باعث می‌شود گمانه‌زنی‌ها درخصوص صدور رای استراماچونی نیز قوت پیدا کند.

همچنین درباره مطالبات هرویه میلیچ که ادعای طلب ۶۰۰هزار دلاری از استقلال داشت طی بررسی‌های فیفا روی جزئیات پرونده، باشگاه استقلال به پرداخت ۱۶۵هزار دلار محکوم شد. درخصوص این پرونده نیز استقلالی‌ها فقط تا ۱۵مرداد فرصت دارند که این مبلغ را پرداخت کنند که حالا و از این فرصت فقط چهار روز دیگر باقی‌مانده است و اگر در این مدت زمان نیز اقدامی صورت نگیرد مطمئنا استقلالی‌ها در برهه زمانی فعلی با مشکلات و تبعات بزرگی مواجه خواهند شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *