اجازه بدهیم آجورلو در آرامش بهترین تصمیم را برای استقلال بگیرد

اخبار استقلال : پیشکسوت آبی پوشان گفت: آجورلو مدیری باتجربه است و کارش را به خوبی بلد است و دیگران به خصوص فضای مجازی نباید امروز بر او فشار وارد کنند. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

اجازه بدهیم آجورلو در آرامش بهترین تصمیم را برای استقلال بگیرد

به گزارش استقلال ایران ، استقلالی‌ها پس از قهرمانی تنها یکی دو روز برای خوشحالی و جشن فرصت داشتند و خداحافظی رسمی فرهاد مجیدی در فضای مجازی باعث شد این جشن و سرور بلافاصله جای خود را به تشویش و نگرانی برای فصل بعد بدهد. چالشی که این روزها باشگاه استقلال پس از قهرمانی با آن مواجه است، انتخاب جانشین برای فرهاد مجیدی است و ایجاد دو گانگی مربی داخلی و خارجی نیز تبدیل به چالش بزرگی دیگر برای این تیم شده است.

علی چینی پیشکسوت و مربی سابق باشگاه استقلال در گفتگو با خبرنگار مهر در این رابطه اظهار داشت: فکر می‌کردیم برای تبریک قهرمانی فرصت زیادی داشته باشیم اما متاسفانه انگار خوشی به ما استقلالی‌ها نیامده و قرار نیست بعد از یک خوشحالی آب خوش از گلوی‌مان پایین برود. شخصاً انتظار نداشتم مجیدی بلافاصله پس از قهرمانی جدا شود. اما این کاری است که شده و حالا باشگاه با یک معضل به اسم انتخاب سرمربی مواجه شده است.

مربی پیشین آبی پوشان گفت: کار برای مربی بعدی چه داخلی و چه خارجی دشوار است و مربی بعدی حتماً می‌داند قرار است تیمی را تحویل بگیرد که یک فصل شکست را تجربه نکرده است و با این شرایط باید از عنوان قهرمانی‌اش هم دفاع کند.

چینی در ادامه تصریح کرد: باشگاه استقلال و مدیران آن امروز آنقدر دغدغه دارند که من به عنوان یک پیشکسوت با درک این موضوع با اظهار نظر عرصه را بر آنها تنگ‌تر کنم. به عنوان یک پیشکسوت با شناختی که از آجورلو دارم می‌دانم باتجربه‌تر از آن است که در این برهه حساس تصمیم اشتباهی بگیرد. لذا ما نباید با تحت فشار قرار دادن او کار را برایش دشوار کنیم.

وی افزود: متاسفانه بعضی‌ها برای نزدیک کردن گزینه‌های خود به نیمکت استقلال دست به کار شده‌اند و از هر ترفندی برای رسیدن به هدف شان استفاده می‌کنند. از همه بدتر اینکه فضای مجازی هم تبدیل به ابزار جدیدی برای این عده شده و متاسفانه مشاهده می‌کنیم فضای مجازی به شدت آجورلو را تحت فشار قرار می‌دهد.

پیشکسوت آبی پوشان بیان داشت: آجورلو چه در گذشته و چه در این یک فصلی که مدیر استقلال بود نشان داد تحت تاثیر فشارهای خارجی نیست و خودش می‌تواند تصمیمی خوب و درست را بگیرد. لذا به دوستان توصیه می‌کنم فضا سازی نکرده و دست به تخریب سرمایه‌های استقلال برای نزدیک کردن گزینه‌های خود نزنید. این دوستان که دستشان در فضای مجازی باز است لطفاً خودشان را نماینده میلیون‌ها هوادار معرفی نکنند و مطالبات شخصی شان به اسم مطالبات هواداران به باشگاه تحمیل نکنند.

مدافع و مربی اسبق آبی پوشان خاطرنشان ساخت: مهم‌ترین بحث امروز بهترین انتخاب در کوتاه‌ترین زمان است. اگر قرار به مربی خارجی باشد، این مربی خارجی باید شرایطی داشته باشد که در کمترین زمان به فوتبال ایران شناخت کافی پیدا کند و اگر قرار به انتخاب مربی داخلی باشد، مربی داخلی هم باید شرایطی داشته باشد که توان دفاع از عنوان قهرمانی را داشته باشد. این تنها خواسته من به عنوان پیشکسوت از مدیران باشگاه استقلال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *