تکذیب ورود وزارت ورزش و جوانان به موضوعات فنی تیم ملی فوتبال و باشگاه استقلال

اخبار استقلال :سرپرست اداره کل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان دخالت در امور فنی تیم ملی فوتبال را تکذیب کرد. ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

تکذیب ورود وزارت ورزش و جوانان به موضوعات فنی تیم ملی فوتبال و باشگاه استقلال

به گزارش اخبار استقلال و به نقل از پایگاه خبری وزارت ورزش و جوانان، در پی انتشار برخی اخبار درباره ورود وزارت ورزش و جوانان به موضوعات فنی تیم ملی فوتبال، سرپرست اداره کل روابط عمومی وزارت ورزش و جوانان با رد این اخبار گفت: موضع وزارت ورزش و جوانان از ابتدا هم حمایت از تصمیمات فدراسیون فوتبال بوده و کماکان این موضع پابرجاست. وزارت ورزش و جوانان در موضوعات فنی ورودی ندارد و تنها به‌عنوان نقش حامی پشت سر فدراسیون‌های ورزشی از جمله فدراسیون فوتبال است.

وی با اشاره به انتشار برخی شایعه‌ها با استناد به جلسه روز گذشته شش تن از بازیکنان تیم ملی با حمید سجادی خاطر نشان کرد: آقای وزیر آداب ورزش را به خوبی می‌دانند و نسبت به جایگاه کادر فنی اشراف کامل دارند و این جلسه به درخواست سرپرست و کادر فنی تیم ملی برگزار شد و ایشان نزدیک به دو ساعت دل‌نگرانی‌های این بازیکنان را به نمایندگی از سایر بازیکنان و در حضور سرپرست تیم و عضو هیئت رئیسه فدراسیون شنیدند.

معتمدکیا همچنین با تکذیب عدم اجازه وزارت ورزش و جوانان برای استخدام برخی مربیان باشگاهی از جمله استقلال اظهار داشت: باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس در حال واگذاری به مردم هستند و وزارت ورزش و جوانان دخالتی در امور این دو باشگاه ندارد. مدیران این دو باشگاه می‌توانند شهادت دهند که وزارتخانه دخالتی در موضوعاتی این چنینی ندارند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *