گلزن دربی به تست پزشکی استقلال نزدیک شد ساپینتو گزینه آبی‌ ها را دید و پسندید

اخبار استقلال : قرار است کادر پزشکی همین روزها و با انجام یک تست شرایط رضایی را سنجیده و در نهایت اگر او بتواند تا یک ماه دیگر به شکل کامل به فوتبال برگردد، این موضوع را به اطلاع مدیران باشگاه برساند تا قرارداد کاوه رضایی با استقلال قطعی شود. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

گلزن دربی به تست پزشکی استقلال نزدیک شد ساپینتو گزینه آبی‌ ها را دید و پسندید

کاوه رضایی، بازیکن سابق تیم استقلال طی امروز و فردا با حضور در تست پزشکی باشگاه استقلال کارهای اولیه برای بازگشت به جمع هم‌تیمی‌ های سابقش را آغاز می‌کند. رضایی که در طول سال‌های اخیر در باشگاه‌های بلژیک توپ می‌زد، پس از مصدومیتی که حدود ۳ ماه پیش برایش به وجود آمد، هنوز قادر به انجام مسابقات فوتبال نیست. رضایی که از یک ماه پیش به ایران برگشته، ابتدا زیر نظر دکتر نوروزی مراحل فیزیوتراپی و آب‌درمانی‌اش را آغاز کرد تا با تقویت عضلات ناحیه آسیب‌دیده آماده بازگشت به تمرینات سنگین شود.

او همچنین در این مدت با حضور در سالن‌های بدنسازی مشغول انجام تمرینات اختصاصی بود تا خودش را به لحاظ جسمانی آماده حضور در تمرینات سنگین پیش‌فصل استقلال کند اما ظاهراً کاوه حداقل تا دو هفته دیگر قادر به انجام تمرینات سنگین روی چمن نیست. با این حال قرار است کادر پزشکی همین روزها و با انجام یک تست شرایط رضایی را سنجیده و در نهایت اگر او بتواند تا یک ماه دیگر به شکل کامل به فوتبال برگردد، این موضوع را به اطلاع مدیران باشگاه برساند تا قرارداد کاوه رضایی با استقلال قطعی شود.

ناگفته نماند؛ سرمربی تیم استقلال نیز در جریان موضوع مصدومیت رضایی و البته سوابق درخشان او در باشگاه‌های بلژیکی و استقلال هست و از باشگاه خواسته با در نظر گرفتن اینکه کاوه پس از پشت‌سر گذاشتن مصدومیتش می‌تواند به استقلال کمک کند، او را جذب کنند.

شایان ذکر است‌؛ رضایی در لیگ برتر شانزدهم بازیکن تیم استقلال و شاگرد علیرضا منصوریان بود که از تیم ذوب‌آهن به این تیم پیوست و در همان سال در دربی برای استقلال گل زد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *