افشاگری در خصوص بزرگترین پرونده تاریخ استقلال پول داشتند اما به استراماچونی پرداخت نکردند!

اخبار استقلال : پیشکسوت استقلال می‌گوید باشگاه تهرانی پول پرداخت بدهی سرمربی ایتالیایی را داشته اما اقدام به تسویه حساب با او نکرده است. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

افشاگری در خصوص بزرگترین پرونده تاریخ استقلال پول داشتند اما به استراماچونی پرداخت نکردند!
روز گذشته رای پرونده شکایت آندره آ استراماچونی از باشگاه استقلال تهران در دادگاه CAS اعلام شد. باشگاه تهرانی بر اساس این رای به پرداخت ۱.۳ میلیون یورو جریمه محکوم شد که با توجه به قیمت ارز نزدیک به ۴۰ میلیارد تومان می‌شود.

باشگاه استقلال تهران در حالی باید این جریمه سنگین را بپردازد که مدیریت آن پس از امیرحسین فتحی، مدیری که استراماچونی را انتخاب کرده بود ابتدا به اسماعیل خلیل زاده، احمد سعادتمند، احمد مددی و سپس مصطفی آجورلو رسیده است.

امید روانخواه، بازیکن اسبق استقلال طی مصاحبه‌ای مدعی شد که باشگاه بدون در نظر گرفتن جریمه‌ای که ابلاغ شده پس از جدایی سرمربی ایتالیایی رقم مدنظر او را در حساب باشگاه داشته اما این بدهی آن زمان پرداخت نشده است.

روانخواه در واکنش به رای پرونده استراماچونی گفت: «متاسفانه فوتبال ما در مینیموم‌ترین حالت خودش مدیریت می‌شود و پایین‌تر از این حد امکان ندارد. شما ببینید وقتی در فدراسیون فوتبال ما آن طور قرار نوشته می‌شود بعد نمی‌توانیم از قراردادمان محافظت کنیم. در باشگاه بزرگی مانند استقلال من آن موقع با باشگاه همکاری می‌کردم و می‌دانستم پولش وجود دارد، می‌توانستند پولش را بدهند. ما می‌توانستیم دو سال از استراماچونی استفاده کنیم و این رقم قراردادش را هم پرداخت کنیم اما او می‌رود و باید پولش را بابت کاری که انجام نداده پرداخت کنیم.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *