آخرین اقدام برای کنار گذاشتن غیرمحترمانه وریا غفوری جانشین کاپیتان آبی‌ ها برای فصل بعد مشخص شد؟

اخبار استقلال : طی چند روز اخیر خبرهایی در خصوص توافق دوساله وریا غفوری با فولاد منتشر شده است و گفته می‌شود این بازیکن به زودی راهی اهواز خواهد شد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

آخرین اقدام برای کنار گذاشتن غیرمحترمانه وریا غفوری جانشین کاپیتان آبی‌ ها برای فصل بعد مشخص شد؟

در حالی که با بازگشت ساپینتو به ایران پیش بینی می‌شد تکلیف وریا غفوری کاپیتان آبی‌ها با این باشگاه روشن شود اما مدیران استقلال همچنان هیچ تماسی با این بازیکن نگرفته اند. به این ترتیب به نظر می‌رسد آبی‌ها قصد دارند تا به همین صورت و بدون اینکه هیچ مذاکره و یا هیچ اظهار نظری در خصوص غفوری بکنند کاپیتان خود را به درب خروج راهنمایی کنند.

طی چند روز اخیر خبرهایی در خصوص توافق دوساله وریا غفوری با فولاد منتشر شده است و گفته می‌شود این بازیکن به زودی راهی اهواز خواهد شد. اما مدیران استقلال هم که به دنبال جایگزین برای کاپیتان خود هستند مذاکراتی را با فرزاد جعفری مدافع راست فصل قبل هوادار انجام داده اند تا به این ترتیب آخرین اقدام برای جدایی وریا غفوری هم انجام شده باشد.

استقلال در سمت راست تنها صالح حردانی را دارد و آبی‌ها باید به دنبال جذب یک مدافع راست تخصصی دیگر هم باشند. بنابراین به نظر می‌رسد همه چیز مهیای خداحافظی وریا غفوری از استقلال است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *