زمان پایان سکوت مدیران استقلال درباره جدایی وریا غفوری

اخبار استقلال : نزدیکان باشگاه استقلال در این باره معتقدند با توجه به نامشخص بودن تیم جدید وریا غفوری این مدیران فعلاً سکوت اختیار کرده‌اند تا تکلیف کاپیتان این تیم مشخص شود. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

زمان پایان سکوت مدیران استقلال درباره جدایی وریا غفوری

از موارد عجیب در باشگاه استقلال به خصوص در طول سال‌های گذشته کمتر شدن روابط آنها با رسانه‌ها بوده است. این در حالی است که مسئولان باشگاه پرسپولیس و بازیکنانش با اغلب رسانه‌ها در ارتباط بوده و بر سر مسائل مختلف با آنها صحبت می‌کنند اما در طول دو هفته اخیر به ویژه پس از مطرح شدن بحث تمدید قرارداد وریا غفوری، مدیران باشگاه استقلال کمترین و یا شاید بتوان گفت هیچ مصاحبه‌ای با رسانه‌ها انجام ندادند و تنها صحبت انجام شده در طول دو هفته اخیر مصاحبه محمد مؤمنی در حاشیه بازی پیشکسوتان با رسانه‌ها بود که درباره دلیل جدایی وریا غفوری به سن و سال این بازیکن اشاره مستقیم کرد.

با این همه در شرایطی که استقلال تمرینات خودش را شروع کرده و مشکلات هفته‌های اخیر اعم از نبود سرمربی یا استارت دیرهنگام تمرینات و یارگیری تقریباً تمام شده باز هم مدیران باشگاه استقلال پاسخگوی رسانه‌ها نیستند و حتی در صورت پاسخ دادن به تماس تلفنی، راضی به مصاحبه کردن نمی‌شوند. نزدیکان باشگاه استقلال در این باره معتقدند با توجه به نامشخص بودن تیم جدید وریا غفوری این مدیران فعلاً سکوت اختیار کرده‌اند تا تکلیف کاپیتان این تیم مشخص شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *