دوربین‌ های استقلال شکار می‌کنند؛ جادو و جنبل در آزادی ممنوع!

اخبار استقلال : بازی استقلال و مس هنوز شروع نشده حواشی عجیبی را داشته که مهمترین آن بحث جادو و جنبل است. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

دوربین‌های استقلال شکار می‌کنند؛ جادو و جنبل در آزادی ممنوع!

یکی از تیم‌های لیگ‌برتری در همین دو هفته ابتدایی مسابقات ادعا کرده مس کرمان با جادوگرها در ارتباط است و سرمربی این تیم قبل از بازی قسمتی از چمن ورزشگاه را چندین بار دور می‌زند و حرکات عجیبی را انجام می‌دهد!

مس کرمان رقیب استقلال در هفته سوم لیگ برتر است و با توجه به همین شایعات و فیلمی که از حسین خانی منتشر شده، باشگاه استقلال قصد دارد از لحظه ورود تا پایان مسابقه دوربینی را مأمور ضبط کردن حرکات حسین خانی کند تا حرکات سرمربی مس کرمان را به طور کامل زیر نظر بگیرد.

سعید قرایی مدیر رسانه‌ای باشگاه مس کرمان در مورد حواشی اخیری که در مورد فرزاد حسین خانی سرمربی این تیم بابت مباحث جادوگری مطرح شده و اقدام باشگاه استقلال برای زیر نظر گرفتن سرمربی این تیم به خبرورزشی می‌گوید: «این مسائل برای ما جدید نیست و سال گذشته هم همین موارد را در مورد تیم ما در لیگ یک مطرح کردند. عده‌ای که این کار را می‌کردند علنا می‌گفتند که شما را ترور شخصیتی می‌کنیم. این موضوع هم به این بر می‌گردد که آنها چند بازیکن به حسین خانی معرفی کردند و او این بازیکنان را نخواست. سال پیش بعد از بازی با پارس جنوبی هم فیلمی منتشر کردند که بخواهند با چنین انگ‌هایی تیم ما را به حاشیه ببرند. این فیلم‌ها تکراری است. در این فیلم‌هایی که در فضای مجازی پخش کرده اند آقای حسین خانی مثل هر مربی دیگری در حال بازدید از چمن است و کار خاصی هم نمی‌کند. هیچ فیلمی پیدا نمی‌شود که نشانگر کار خاصی باشد و بخواهند چنین تعابیری از آن کنند. ما سال گذشته از کمیته اخلاق خواستیم تا به این ماجرا ورود کند و ظاهرا کمیته اخلاق فرد خاطی که چنین شایعاتی را مطرح کرده بود احضار کرد و با آن برخورد شد.»

او ادامه داد: «اتفاقا ما هم خوشحال می‌شویم باشگاه استقلال حرکات آقای حسین خانی را زیر نظر بگیرد چون به خودمان اطمینان داریم و می‌دانیم فقط به فکر بازی جوانمردانه هستیم و چنین انگ‌هایی به سرمربی خوبمان و تیم سالم مس کرمان نمی‌چسبد. بازی با استقلال که یکی از تیم‌های پرطرفدار ایران است این موضوع را می‌تواند برای همیشه به پایان برساند و همه خواهند دید ما اتفاقا یکی از سالم ترین تیم‌های لیگ برتر هستیم و حاشیه سازان بعد از این بازی دیگر چنین حرف و اتهامی‌را متوجه ما نخواهند کرد.»

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *