ثابت شد زیر پای سرمربی استقلال را خالی کردند ماجرای کم‌کاری چند آبی‌ پوش در بازی برابر سپاهان

اخبار استقلال : یکی از بازیکنان استقلال حرف‌ های عجیبی در خصوص سرمربی سابق این تیم مطرح کرد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

ثابت شد زیر پای سرمربی استقلال را خالی کردند ماجرای کم‌کاری چند آبی‌ پوش در بازی برابر سپاهان

یکی از بازیکنان سابق استقلال در مصاحبه‌ ای حرف های جنجالی در خصوص محمود فکری زد. این بازیکن که جدایی اش از استقلال کم حاشیه نداشت، در خصوص یکی از مربیان سابق خود حرف های عجیبی مطرح کرد و گفت: «ولی یکی از تلخ ترین اتفاقات زندگی من این بود که شاگرد فکری شدم. الان که فکرش را می‌کنم خیلی پشیمانم شاگردش شدم چون به من خیلی بد کرد. به هر حال مربی استقلال بود. من هفته اول بازی کردم و هفته دوم بازی با فولاد همسترینگم دوباره پاره شد و ۵-۶ بازی نبود و هفته هفتم رسیدم و قبل از بازی با ذوب آهن هنوز آماده نبودم ولی می‌خواستم با تیم بروم و کنار تیم باشم و هیچ بازیکنی این کار را نمی‌کند ولی من کردم.

در پرواز بودیم که آقای برهانی داشت می‌گفت به بازیکنان پول دادند و من تعجب کردم و گفتم چرا به من ندادند؟ زنگ زدم آقای مددی گفت یادمان رفته به تو پول بدهیم. مگر می‌شود به بازیکن مصدوم پول ندهید؟ من برای شما مصدوم شدم. کجای دنیا این رفتار صورت می‌گیرد؟ خیلی ناراحت شدم و قلبم شکست.

چمدانم را برداشتم و مستقیم به تهران آمدم و آقای عمران زاده به من زنگ زد و صدایم روی بلندگو بود آقای فکری یک حرف زشتی به من زد جلوی بچه ها و گفت هرجا هست بگویید بلند شود و بیاید. من آمدم و رفتم پیش آقای فکری در جلسه گفتم شما نباید جلوی بچه ها با من اینطور صحبت کنید.

من به خاطر تیم و به خاطر شما آمده بودم. آقای فکری بعد از بازگشت از اصفهان من را اخراج کرد. به جای اینکه مربی پشت بازیکنش را بگیرد و بگوید چرا به او پول ندادید و او برای ما مصدوم شده است پشت من را خالی کرد و من را از تمرینات اخراج کرد. من هم می‌رفتم سر تمرین یک ربع تمرین می‌کردم و به رختکن می‌رفتم.

می‌گفت کجا می‌روی و من هم گفتم اندازه پولی که من دادید تمرین می‌کنم. واقعاً خیلی عصبانی بودم. فکری بازهم من را اخراج کرد و من گفتم دیگر برای شما بازی نمی‌کنم و مربی که پشت بازیکنش را نمی‌گیرد بازیکن برای او بازی نمی‌کند. خوشحالم برایش بازی نکردم و به خودم افتخار می‌کنم و هیچ وقت قبول نمی‌کنم شاگرد ایشان هستم.

نیم فصل هم من را در لیست مازاد گذاشته بود و فوتبالم را داشت نابود می‌کرد. من که از استقلال بیرون نمی‌رفتم در هر صورت و بیرون می‌ماندم چون می‌دانستم فکری آنجا دوام نمی‌آورد. مشخص بود چرا که شرایط تیم ما فاجعه بود و دیدید که بعد از رفتنش چه اتفاقات مثبتی افتاد.»

این اتفاق درحالی رخ داد که محمود فکری بعد از برکناری اش از استقلال حرف های قابل تاملی در خصوص چند بازیکن استقلال در آن فصل زد و به نوعی مدعی شد که این نفرات کم کاری کردند تا او از کارش کنار برود. سرمربی سابق استقلال گفت: «اگر در دیدار با سپاهان آن اتفاقات نمی‌افتاد و یکسری از بازیکنان کم‌کاری نمی‌کردند، تیم استقلال در صدر جدول بود. ما صدر جدول را با 4 امتیاز اختلاف دادیم اما پایان فصل را با 11 امتیاز اختلاف با پرسپولیس تمام کردند. بعضی از بازیکنان با من مشکل داشتند و کم کاری می‌کردند و رفتن من اصلا فوتبالی نبود.» این صحبت ها درحالی مطرح شد که سال ها قبل مرحوم حجازی هم این صحبت ها را در خصوص چند بازیکن استقلال در سال 78 مطرح کرده بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *