استقلال به قهرمانی نزدیکتر شد

اخبار استقلال : استقلال باز هم تیم امیر را برد تا یک گام دیگر به قهرمانی نزدیک‌تر شود. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

استقلال به قهرمانی نزدیکتر شد

صرف نظر از جنجال‌های این بازی باید گفت پاشنه آشیل استقلال کمبود مدافع میانی است وگرنه در فاز هجومی شاگردان مجیدی به هر قیمتی گلیم خود را از آب در می‌آورند همین یامگا تا امروز ۹ گل برای استقلال زده و در چند بازی یک تنه تیمش را نجات داده است.

 استقلال با همین فرمولی که برنده می‌شود و با همه ضعف‌هایی که دارد، شانس اول قهرمانی لیگ برتر است. آنچه باعث می‌شود استقلالی‌ها شانس اول بمانند هم قدرت خودشان و هم ضعف حریفان است. استقلال تیم ضعیفی نیست اما نشانه‌های یک تیم خیلی قدرتمند را هم ندارد. با این حال عملکرد سایر رقبا و به خصوص پرسپولیس نشان می‌دهد که استقلال را باید بخت اول فتح جام دانست. کافی است یحیی گل محمدی در دربی باز هم بترسد و احتیاط کند. در آن صورت استقلال یک مساوی که لازم دارد را می‌گیرد و بارش را می‌بنند. 

یحیی معمولا در دربی‌ها ترسو است مگر این که در این بازی چون برد می‌خواهد تیمش را جور دیگری ارنج کند. ختم کلام این که گاهی شما برای این که قهرمان شوید می‌توانید روی ضعف رقبا هم حساب کنید و امسال از آن سالهایی است که به نظر می‌رسد شانس استقلال بیشتر از پرسپولیس باشد مگر این که دربی ۲۶ اسفند معادلات را عوض کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *