احتمال دعوت از سیدحسین حسینی به تیم ملی

اخبار استقلال : احتمال دارد در اردوی بعدی و پیش از بازی با کره جنوبی، سیدحسین حسینی به تیم ملی دعوت شود. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

احتمال دعوت از سیدحسین حسینی به تیم ملی

بدون کوچک‌ترین تردیدی یکی از بهترین گلرهای استقلال در فصل جاری سید حسین حسینی بوده است.

کاپیتان استقلال نقش بسزایی در کم گل خوردن بهترین خط دفاع لیگ برتر داشته و بارها کلین شیت کرده است. اغلب کارشناسان فوتبال معتقدند سیدحسین حسینی لایق دعوت به تیم ملی است اما دراگان اسکوچیچ نظر دیگری دارد.

سرمربی کروات امیر عابدزاده، پیام نیازمند و علیرضا بیرانوند سه دروازه‌بان لژیونر کشورمان را بیشتر می‌پسندد و تازه پس از کرونا گرفتن بیرانوند از محمدرضا اخباری دعوت به عمل آورد. مصاحبه اخیر کاپیتان تراکتور تبریز در برنامه فوتبال برتر و انتقاد از دراگان اسکوچیچ شانس محمدرضا اخباری را برای دعوت مجدد به تیم ملی کمرنگ کرده است. همچنین پیام نیازمند نیز هنوز نتوانسته در لیگ پرتغال و تیمش پورتیموننزه جایگاه خوب و ثابتی پیدا کند.

در چنین شرایطی شنیدیم احتمال دارد در اردوی بعدی و پیش از بازی با کره جنوبی، سیدحسین حسینی به تیم ملی دعوت شود. گفته می شود این دعوت منوط به درخشش کاپیتان استقلال در دربی دارد. فراموش نباید کرد بازی برگشت در کره‌جنوبی بسیار سخت و دشوار است و دراگان اسکوچیچ از همین حالا باید به فکر جلب توجه هواداران فوتبال در ایران باشد!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *