کارگرجم : منتظریم تا یزدانی و مرادمند دوباره به استقلال برگردند

اخبار استقلال : اکبر کارگرجم پیشکسوت استقلال گفت: برای یزدانی و مرادمند در تیم جدیدشان آرزوی موفقیت می‌کنیم و منتظر می‌مانیم تا دوباره به استقلال برگردند و افتخار آفرینی کنند. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

کارگرجم : منتظریم تا یزدانی و مرادمند دوباره به استقلال برگردند

اکبر کارگرجم مدافع سالهای دور تیم استقلال در گفت‌وگو با خبرورزشی، درباره دیدار پیش روی استقلال مقابل گل گهر سیرجان، شرایط اخیر برای ۲ بازیکن سرباز استقلال و مسائلی از این دست سخن گفت که در ادامه حرف‌های این پیشکسوت فوتبال ایران را می‌خوانید.

در مراسم بررسی شرایط واگذاری استقلال و بحث خصوصی سازی شرکت کرده بودید؟

خیر! نتوانستم در این مراسم حضور پیدا کنم. اما در رابطه با اتفاقاتی که آنجا رخ داده و صحبت‌هایی که شده بود چیزهایی را شنیدم.

به نظر شما این دو تیم که گفته شده تا شهریور سال آینده واگذار می‌شوند، بالاخره از پوشش دولت خارج خواهند شد یا خیر؟

این دو تیم سرمایه دولت هستند و دولت آنها را به هیچ کس واگذار نمی‌کند. در این سالها از این شهریورها زیاد داشتیم. یک بار مرداد بود، یک بار اسفند بود، یک بار اول آبان بود و هر بار یک ماهی را اعلام می‌کنند و هر بار چند ماه زمان می‌خرند، ولی در نهایت نه استقلال را به مردم می‌دهند و نه پرسپولیس را.

از اوضاع و احوال استقلال خبر دارید؟

بله! تیم خوب نتیجه می‌گیرد و بازی آخر مقابل نساجی هم فوتبال خوبی را ارائه کرد. دروازه بان حریف خیلی خوب بود که توانست مانع باز شدن دروازه شود. امیدوارم این روند ادامه داشته باشد.

بازی با گل‌گهر سیرجان را چطور پیش بینی می‌کنید؟

استقلال هیچ بازی آسانی ندارد. همه تیم‌ها خوب هستند. مثل زمان قدیم نیست که بازیکنان مطرح بین دو، سه تیم تقسیم شده باشند. الان همه پول دارند و بازیکنان خوب را به خدمت می‌گیرند. برای همین قدرت‌ها تقریباً تقسیم شده. استقلال باید هر طور شده بازی اش را ببرد.

چطور؟

با توجه به مساوی این هفته (بازی نساجی) و برد پرسپولیس، دوباره فاصله کم شد. به همین خاطر استقلال باید مراقب امتیازات باقی مانده باشد و سعی کند فاصله اش با پرسپولیس را حفظ کند. پرسپولیس رقیب خوبی است و همین هم باعث می‌شود انگیزه استقلال بیشتر شود.

دیدید سیاوش یزدانی و مرادمند به ملوان رفتند؟

ملوان هم از تیم‌های ریشه‌دار و پرطرفدار ایران است. آنها هم برای استقلال زحمت کشیدند و امیدوارم هرچه زودتر این مدت را پشت سر بگذارند و دوباره آنها را در استقلال ببینیم.

سیاوش یزدانی خیلی بابت این موضوع از مجیدی و آجرلو انتقاد کرد. به نظر شما مجیدی و آجرلو تا چه اندازه در این زمینه تقصیرکار بودند؟

قطعاً تقصیری نداشتند. بعید است مدیرعاملی که خودش نظامی‌است در این زمینه کوتاهی کرده باشد. گاهی برخی کارها نمی‌شود. شما هر کاری هم انجام بدهید و از هر روشی استفاده کنید به مشکل می‌خورید. این هم یکی از همان کارها بود. البته به آن دو بازیکن هم باید حق داد که دلشان می‌خواست در استقلال بمانند. ولی شرایط به این شکل رقم نخورد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *