امتیازگیری منصوریان برای استقلال

اخبار استقلال : علیرضا منصوریان دومین مربی استقلالی است که موفق شده با گرفتن امتیاز از پرسپولیس، به فرهاد مجیدی و استقلال کمک کند. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

امتیازگیری منصوریان برای استقلال

به گزارش فوتبالی، دو هفته بعد از تساوی پرسپولیس مقابل گل گهر در سیرجان و کمک امیر قلعه‌نویی به تیم اسبقش، این بار هم او دوباره به مجیدی و استقلال کمک کرد هم اینکه علیرضا منصوریان برای صدرنشین لیگ سنگ تمام گذاشت.

قلعه‌نویی که در رقابتهای این فصل لیگ برتر، فقط به فولاد باخته بود( بدون توجه به سه شکست این تیم با حکم کمیته انضباطی) امروز در یک بازی فوق جنجالی، باز هم به فرهاد مجیدی و استقلال باخت تا آمار صد در صد باخت او مقابل مجیدی (این بار با لحاظ کردن حکم کمیته انضباطی درباره بازی رفت گل گهر و استقلال!) ادامه پیدا کند.

اما کیلومترها دورتر از تهران و در آبادان، علیرضا منصوریان دست به کار بزرگی زد و با بردن پرسپولیس و یحیی گل‌محمدی، ضمن رقم زدن دومین شکست فصل مدافع عنوان 5 ساله قهرمانی لیگ برتر، فاصله پرسپولیس با استقلال را به 6 امتیاز رساند.

6 امتیازی که می‌تواند نقش مهمی در قهرمانی احتمالی استقلال در لیگ بیست و یکم داشته باشد و باید دید مجیدی و تیمش قدر این فاصله را می‌دانند یا نه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *