ایمان عالمی : تا به حال چنین رفتاری از فرهاد مجیدی ندیده بودم

اخبار استقلال : مربی اسبق استقلال گفت: من تا به حال چنین رفتارهایی را از فرهاد مجیدی ندیده بودم گرچه این قبیل اتفاقات روحی روانی در بازیهای بزرگ دنیا مرسوم است. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

ایمان عالمی : تا به حال چنین رفتاری از فرهاد مجیدی ندیده بودم

ایمان عالمی بازیکن و مربی اسبق استقلال در گفت‌وگو با خبر ورزشی، درباره بازی پر افت و خیز و جنجالی تیم‌های استقلال و گل گهر سیرجان که با برد ۲ بر یک تیم آبی پوش تهرانی به پایان رسید اظهاراتی را مطرح کرد.

دیدار تیم‌های استقلال و گل گهر را چطور ارزیابی کردید؟

به اعتقاد من یک فوتبال جاندار، زیبا و پر تنش بود. مسابقه ای که قطعاً بیننده تلویزیونی و هر تماشاگری را سیراب می‌کرد. این بازی هم پنالتی داشت، هم گل داشت، هم اخراج داشت و خلاصه همه چیز داشت. مهم برای هر دو تیم کسب ۳ امتیاز بود که در این بین استقلال بهتر از موقعیت‌هایش استفاده کرد و برنده شد.

موقعیت‌های کدام تیم بیشتر بود؟

به نظرم هر دو تیم موقعیت‌های زیادی روی دروازه‌ها ایجاد کردند که البته موقعیت‌های استقلال تا حدی خطرناک تر بود.داور سه بار در این بازی پنالتی گرفت که نشان می‌دهد تا چه اندازه بازی خشن و بیشتر درون باکس در جریان بوده است.

متوجه شدید داور به چه دلیل برای گل‌گهر پنالتی گرفت؟

خیلی مشخص نبود، ولی طوری که داور نشان می‌داد به نظر می‌رسید توپ به دست بازیکنان استقلال برخورد کرده، ولی ما هم خیلی دقیق متوجه نشدیم. قطعا کارشناسان داوری در این باره نظر دقیق تری خواهند داشت.

فرهاد مجیدی روی هر دو گل تیمش تأثیر داشت. این را قبول دارید؟

از این قبیل کارهای جنجالی و حرکات روحی روانی در بیرون از زمین در فوتبال روز دنیا و در بازی‌های بزرگ مرسوم است. گرچه من این قبیل حرکات را نمی‌پسندم. ولی به هر حال رفتار کادرفنی روی رقیب اثر داشت و ممکن است این خواسته آنها بوده باشد.

به اعتقاد شما مجیدی یار دوازدهم تیمش بیرون از زمین بود؟

همانطور که گفتم این رفتارهای روحی روانی می‌تواند روی نیمکت‌های حریف تاثیرگذار باشد و آنها را دچار چالش کند. باز هم تاکید می‌کنم و نمی‌گویم این رفتارها درست یا غلط است، ولی می‌تواند تاثیرگذار باشد و هبه ر حال گاهی اوقات چنین رفتارهایی موجب می‌شود تمرکز تیم مقابل برهم بریزد. ولی به شخصه تا به حال چنین رفتاری را از فرهادمجیدی ندیده بودم. مشخص بود که فشار بیش از حدی در این روزها روی سرمربی استقلال است. وگرنه تا امروز ندیده بودم مجیدی چنین واکنش‌هایی از خودش نشان بدهد.

کسب این سه امتیاز چقدر برای استقلال اهمیت داشت؟

با توجه به فاصله کم استقلال با پرسپولیس و نزدیکی دربی، فرهاد دوست داشت هر طور شده این بازی را ببرد. قطعاً رقابت این دو تیم در بالای جدول جذابیت‌های لیگ در این هفته‌ها را بیشتر کرده و دربی هفته به هفته حساس‌تر می‌شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *