همه بازیکنان استقلال باید عوض شوند؛ نکونام هنوز مربی خوبی نشده است

اخبار استقلال : استقلال زلزله ۲۰۰ ریشتری می‌خواهد؛ همه بازیکنان باید تغییر کنند پرسپولیس واقعا زیباتر بازی می‌کرد و قهرمان شد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

همه بازیکنان استقلال باید عوض شوند؛ نکونام هنوز مربی خوبی نشده است

ادموند اختر بازیکن اسبق تیم استقلال اعتقاد دارد مقام دومی برای سرخابی ها معنایی ندارد و هواداران تحت هر شرایطی فقط از آنها قهرمانی می‌خواهند.

اختر در گفتگو با همشهری آنلاین با اشاره به نایب قهرمانی تیم استقلال در فصل گذشته تاکید کرد:

واقعیتی که وجود دارد هواداران استقلال و پرسپولیس به جز قهرمانی هیچ چیزی نمی خواهند. به غیر از این عنوان هیچ چیزی به دردشان نمی ‌ورد. این باشگاه ها با ۳۰-۴۰ میلیون هوادار به اینکه بازیکن نداشتم یا مدیر کاری نکرد توجهی ندارند.

فوتبال ورزش لحظه ها است. شانس هم تا حدودی دخیل است. اگر استقلال از فرصت هایش در بازی با نساجی استفاده می‌کرد و برنده می‌شد کاری هم به نتیجه سایر تیم ها نداشت الان قهرمان می شدند. فوتبال جذابیتش به همین غیرقابل پیش‌بینی بودن آن است. رسیدن به قهرمانی شایستگی می‌خواهد. شکی نیست پرسپولیس زیباتر از استقلال بازی می‌کرد.

من از روز اول گفتم استقلال، پرسپولیس و سپاهان مدعیان قهرمانی هستند اما از هفته هفتم – هشتم سپاهان با سه باختی که آورد از کورس قهرمانی عقب ماند اما پرسپولیس از فرصت ها استفاده کرد و قهرمان شد. وقتی سه برصفر مقابل استقلال خوزستان عقب افتاده اما در نهایت ۴ برسه پیروز شد. وقتی سه برد پیاپی آورد و توانست قهرمان شود.

همه بازیکنان استقلال باید عوض شوند؛ نکونام هنوز مربی خوبی نشده است

این پیشکسوت باشگاه استقلال در خصوص ادامه حضور نکونام در این تیم گفت:

اینکه نکونام بماند یا نه دست من نیست. مسئولان مربوطه صلاح می دانند بماند یا نه. اما از نظر من نکونام بازیکن خوبی بود مربی خوبی هم می تواند باشد ولی هنوز نشده است. مربی را با نتایجش می‌سنجند. نکونام نساجی را به لیگ برتر آورد با فولاد قهرمان حذفی شد اگر استقلال را قهرمان می‌کرد بیشتر می‌شد در مورد او صحبت کرد. در کل مربی بزرگی که ضعف‌هایی هم دارد. او اگر می‌خواهد ماندگار شود باید ضعف‌هایش را بطرف کند و حسن‌هایش را بیشتر کند.

بازیکنان هم فقط به فکر هواداران باشند. صاحب اصلی تیم آنها هستند. بازارگرمی نکنند که ما را فلان تیم‌ها می‌خواهند. باید سریع وضعیت مربی مشخص شود. ما هم از ادامه حضور جواد نکونام حمایت می کنیم. او هم می خواهد اشتباهات پارسال را جبران کند و قهرمانی می‌خواهد. مقام دوم یا سومی به درد نمی‌خورد.
اختر در مورد اینکه از بازیکنان فعلی کدام ها باید تغییر کنند و به جای آنها بازیکنان جدید جذب شود گفت:

استقلال نیاز به زلزله ۲۰۰ ریشتری دارد. همه بازیکنان باید عوض شوند. به نظر من باید یک زلزله ای بیاید و به غیر از ۲-۳ بازیکن همه بروند. این بازیکنان فقط در فضای مجازی قوی هستند. همه آنها باید تغییر کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *