جلسه ویژه در تمرین استقلال این دو بازیکن رفتنی شدند؟

اخبار استقلال : سرمربی پرتغالی استقلال در بخشی از تمرین روز گذشته با دو بازیکن خبرساز تیم خود به صحبت پرداخت. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

جلسه ویژه در تمرین استقلال این دو بازیکن رفتنی شدند؟

رضا آذری و امین قاسمی‌ نژاد دو بازیکن استقلال هستند که طی روزهای گذشته اخبار متعددی درباره احتمال جدایی آنها وجود داشته است.

قاسمی‌نژاد نیم فصل گذشته لیگ برتر بعد از آنکه کمتر به او فرصت بازی رسید، به صورت قرضی راهی گل‌گهر شد و نیم فصل شاگردی امیر قلعه‌نویی را در کارنامه‌اش ثبت کرد. او حالا به واسطه یکسال دیگر قراردادی که با استقلال دارد، در تمرینات آبی پوشان حضور یافته است. البته که قاسمی‌نژاد پیشنهادهایی دارد و با توجه به حضور مهاجمان پرتعداد در استقلال احتمال جدایی او بیش از پیش شنیده می‌شود.

درباره رضا آذری نیز ماجرای مشابهی را شاهد هستیم. او یکسال دیگر با استقلال قرارداد داشت اما در جلسه با مسئولان باشگاه یکسال اضافه‌تر هم تمدید کرد تا قراردادش تا پایان سال ۱۴۰۳ ادامه داشته باشد. با این حال آذری نیز نگرانی هایی بابت نرسیدن فرصت بازی به خاطر ترافیک در خط حمله دارد و شایعات زیادی درباره انتقال قرضی او به یک تیم لیگ برتری شنیده می‌شود.

در چنین فضایی ریکاردو ساپینتو در تمرین روز گذشته استقلال با همراهی خسرو حیدری جلسات کوتاهی را به صورت جداگانه با آذری و قاسمی‌نژاد برگزار کرد و آخرین وضعیت آنها را جویا شد. به نظر می‌رسد این دو بازیکن شخصا علاقه دارند برای مدت کوتاهی هم که شده به تیمی بروند که فرصت بیشتری برای بازی کردن داشته باشند و حالا باید دید چه آینده‌ای در انتظار آنها است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *