فرصت مهاجم سرشناس استقلال تمام شد

اخبار استقلال : سجاد شهباززاده با سروصدای فراوان استقلالی شد اما هنوز نتوانسته انتظارات را برآورده کند. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

فرصت مهاجم سرشناس استقلال تمام شد
سجاد شهباززاده در هر سه بازی اول استقلال در لیگ برتر در ترکیب اصلی قرار گرفته اما نتوانسته گل بزند و حتی خوب بازی کند. او به عنوان مهاجم نوک قبل از هرچیز باید گل بزند که نمی‌زند و به نظر می‌رسد فرصتش هم تمام شده چون بعید است ساپینتو از بازی بعدی سجاد را در ترکیب اصلی قرار بدهد.

شهباززاده دو سال قبل با سپاهان آقای گل شد و خوب هم کار کرد اما فصل قبل فراز و نشیب زیادی داشت و چندان موفق عمل نکرد. امسال هم استقلال کلی مهاجم دارد و خیلی‌ها می‌گویند اگر مشکل کاوه رضایی حل می‌شد شاید سجاد فیکس نبود. استقلال در بازی با مس تنها یکی دو موقعیت خطرناک خلق کرد که یکی از آنها گل شد و در بازی بعدی با نفت مسجد سلیمان هم نیاز دارد که گل بزند و برنده شود به همین دلیل احتمال تغییر در خط حمله استقلال زیاد است و سجاد نیمکت نشین می‌شود.

گفتنی است از 4 گلی که استقلال در سه بازی اول به ثمر رسانده سهم مردان هجومی یعنی قایدی و یامگا دو گل بوده است و دو گل دیگر را مهدی پور و غلامی زده‌اند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *