ساپینتو به دنبال کارت بازی سیاوش

اخبار استقلال : باتوجه قطعی نبودن وضعیت سیاوش یزدانی، ساپینتو نگران خط دفاعی استقلال است. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

ساپینتو به دنبال کارت بازی سیاوش

شاگردان ریکاردو ساپینتو در سومین هفته مسابقات لیگ برتر باید مقابل بهترین خط حمله لیگ در پایان دو هفته ابتدایی بایستند. تیم مس کرمان که به تازگی از لیگ دسته یک به لیگ برتر صعود کرده موفق شده در دو بازی اول خود ۵ گل به ثمر رساند تا از این نظر بین ۱۶ تیم لیگ برتری بهترین خط حمله را فعلاً به خودش اختصاص بدهد.
کرمانی‌ها دوبار در بازی اول مقابل نفت مسجد سلیمان (که منجر به شکست سه بر دو این تیم شد) و سه بار در بازی با پیکان (که به برد سه بر صفر مس کرمان انجامید) موفق به گلزنی شده اند و از این نظر خط آتش خطرناکی دارند. این در حالی است که استقلال در بازی اول خانگی خود دوبار مقابل سپاهان دروازه اش را باز شده دید و در مصاف دوم مقابل تیم تازه لیگ برتری شده ملوان نیز در ۲۰ دقیقه اول یک بار دروازه‌اش باز شد.

ساپینتو که درباره قهرمانی فصل قبل استقلال و مسابقاتش مطالعات زیادی انجام داده از باشگاه خواسته با توجه به در پیش بودن بازی حساس این هفته مقابل مس کرمان هر طور شده کارت بازی سیاوش یزدانی را تهیه کنند. او به رابط خودش با باشگاه هشدار داده در این باره کوتاهی نشود تا او بتواند زوج موفق فصل گذشته خط دفاعی استقلال که سیاوش یزدانی و محمدحسین مرادمند بودند را در این بازی در اختیار داشته باشد.

لازم به ذکر است؛ دیدار تیم‌های استقلال و مس کرمان پنجشنبه سوم شهریور از ساعت ۱۹ و ۳۰ در استادیوم آزادی برگزار می شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *