برای استقلال استخوان‌ هایم خرد شد آجورلو من را پیشکسوت پاس حساب کند و یک پست به من بدهد

اخبار استقلال : مهاجم اسبق آبی‌ پوشان گفت: با من هم مثل وریا غفوری بدرفتاری شد و مورد بی‌مهری باشگاه استقلال قرار گرفتم. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

برای استقلال استخوان‌ هایم خرد شد آجورلو من را پیشکسوت پاس حساب کند و یک پست به من بدهد

علیرضا اکبرپور در گفت‌ و گو با خبر ورزشی درباره عملکرد باشگاه استقلال در یادگیری فصل پیش‌رو گفت: به نظر من استقلال یارگیری خوبی در خط حمله بیشتر انجام داده اما نیاز اصلی تیم در خط هافبک است این تیم نیاز مبرم به یک هافبک طراح دارد.

وی افزود: در مورد عملکرد فصل نقل و انتقالات کادر فنی باید پاسخگو باشد و باید دید باشگاه توانسته خواسته‌های کادر فنی بابت جذب بازیکن را انجام دهد یا خیر. کارشناسان می‌توانند از هفته چهارم و پنجم به بعد در مورد خریدهای باشگاه اظهار نظر کنند.

اکبرپور در خصوص قرعه‌کشی تیم استقلال خاطر نشان کرد: بعضی‌ها اعتقاد دارند بازی با سپاهان در اولین دیدار لیگ برای استقلال سنگین است اما من اعتقاد دارم بازی‌های ابتدایی لیگ بهترین فرصت یک تیم مدعی برای کسب امتیاز از تیم‌های قوی است تا با برد و انگیزه مضاعفی که به دست می‌آورد بهترین استارت را در ابتدای لیگ داشته باشد.

مهاجم پیشین آبی‌پوشان در مورد پیوستن وریا غفوری به فولاد خوزستان گفت: به نظر من برخورد خوبی با بازیکنانی که چندین سال در یک تیم بازی کردند، نمی‌شود. برخورد بد در همه باشگاه‌های کشورمان وجود دارد و تنها مربوط به استقلال نیست. من هم ده سال با تمام وجود در استقلال بازی کردم و پیشنهادات خارجی و داخلی خوب را به عشق هواداران رد کردم اما خیلی راحت من را هم کنار گذاشتند و مثل وریا مورد بی‌مهری قرار گرفتم. باشگاه باید حامی آنهایی باشد که برای تیم تلاش و با تمام وجود بازی می‌کنند. برای من فوتبال و استقلالی که تمام زندگی‌ام بود، جز رباط پاره و خرد شدن استخوان‌های پایم چیز دیگری نداشت. با این حال امیدوارم وریا با فولاد خوزستان موفق باشد و روزهای خوبی را با این تیم سپری کند.

اکبرپور در پایان از حضور پیشکسوتان پاس در باشگاه استقلال انتقاد کرد و گفت: من هم سابقه بازی در پاس را دارم و در سال ۷۲ برای این تیم به میدان رفتم بنابراین اگر پیشکسوت پاس محسوب می‌شوم از سردارآجورلو می‌خواهم نگاهی به من داشته باشد تا بلکه من هم در این باشگاه پست بگیرم!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *