خداحافظی اجباری آبی‌ ها با یک بازیکن پرونده نقل و انتقالات استقلال با جذب ۲ بازیکن بسته می‌شود

اخبار استقلال : در روزهای اخیر خبرهایی از حضور بازیکنانی مانند آرمان رمضانی، ارسلان مطهری، سعید مهری و چند تن دیگر در لیست خروجی ساپینتو منتشر می‌شود. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

خداحافظی اجباری آبی‌ ها با یک بازیکن پرونده نقل و انتقالات استقلال با جذب ۲ بازیکن بسته می‌شود

استقلالی‌ها فصل جدید را درحالی آغاز می‌کنند که برای فصل جدید فلسفه مربیگری یک سرمربی پرتغالی بر این تیم حکومت خواهد کرد و حالا استقلال با تمامی بازیکنانش باید خودش را با تفکرات ساپینتو مهیای حضور در میادین ‌کند. این درحالی است که طی روزهای اخیر رسانه‌ها مدام از لیست دوم خروجی در استقلال خبر می‌دهند اما واقعیت این است که از آنجایی که لیست بزرگسالان این تیم هنوز یک جای خالی دیگر دارد، موضوع جدایی بازیکنانی که تا به امروز تیم را همراهی کرده‌اند در هاله‌ای از ابهام باقی‌مانده و هنوز مشخص نیست در این خصوص سرمربی پرتغالی چه تصمیمی را اتخاذ خواهد کرد.

با این تفاسیر اما شواهد و آنهایی که در تمرین استقلال حضوری فعال دارند در این خصوص با جزئیات بیشتری صحبت کرده و اخباری که آنها ارائه می‌دهند با خبرهایی که این روزها در رسانه‌ها منتشر می‌شود ۱۸۰ درجه متفاوت است.

در این روزهای اخیر درحالی خبرهایی از حضور بازیکنانی مانند آرمان رمضانی، ارسلان مطهری، سعید مهری و چند تن دیگر در لیست خروجی ساپینتو منتشر می‌شود که یک منبع آگاه در این خصوص به گفت: «اصلا چنین چیزی وجود ندارد که بازیکنی در لیست خروجی قرار گرفته باشد. تا جایی که می‌دانم سرمربی تیم، همه برایش مهم هستند و او به تمامی ارکان تیم و بازیکنانش نیاز دارد ضمن اینکه او تمام دل و جانش را گذاشته تا با استقلال نتیجه بگیرد و امیدوارم این اتفاق بیفتد و قهرمانی را تکرار کنیم.»

به نظر می‌رسد با وجود جذب محبی لیست استقلال تکمیل می‌شود و تنها در صورتی که به جز محبی، بازیکن دیگری(احتمالا یک خارجی) در لیست خرید سرمربی استقلال قرار بگیرد، او به اجبار یک بازیکن را از لیست خود خارج خواهد کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *