از رسانه ها می خواهم بحث تکرار قهرمانی استقلال را ادامه ندهند! به جای ترکیه کاش تیم را به سرعین می بردند

اخبار استقلال : مدافع اسبق استقلال به خبرورزشی گفت: شنیدم قرار است کاوه رضایی به استقلال برگردد. امیدوارم این بازیکن قابلیت‌های گذشته‌ اش را داشته باشد و پس از این چند سال و دوری از تیم ملی، افت نکرده باشد برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

از رسانه ها می خواهم بحث تکرار قهرمانی استقلال را ادامه ندهند! به جای ترکیه کاش تیم را به سرعین می بردند

ستار همدانی بازیکن اسبق استقلال، درباره اوضاع این روزهای این تیم و برپایی اردوی تدارکاتی ترکیه، مصاحبه ای با خبرورزشی انجام داد که در ادامه می خوانید:

استقلال به ترکیه رفت. نظر شما در این باره چیست؟

معمولاً یکی از بهترین راه‌ها برای نزدیک شدن کادر فنی به تیم و بازیکنان، برپایی اردوی تدارکاتی خارج از کشور است. معمولاً در چنین اردوهایی بازیکنان با صرف صبحانه، ناهار و شام در کنار کادر فنی ضمن ایجاد حس رفاقت و دوستی بیشتر با سرمربی جدیدشان ۲۴ ساعته در اختیار باشگاه هستند و از این نظر شرایط بهتری برای کادر فنی به وجود می‌آید تا نسبت به امور کلی تیم احاطه بهتری پیدا کند.

به نظر شما در این گرانی دلار بهتر نبود این اردو در داخل کشور برپا می‌شد؟

شکر خدا با جمع‌آوری پول قابل توجهی که از محل فروش سهام تحت اختیار باشگاه استقلال است این شرایط فراهم شد تا استقلال به راحتی در خارج از کشور اردو بزند، اتفاقی که در سال‌های گذشته به جز یک دوره برپایی اردوی چندروزه در دبی، کمتر شاهد آن بودیم. البته من هم تأیید می‌کنم که می‌شد این اردو را در یکی از مناطق خوش آب و هوای داخلی کشورمان مثل آذربایجان یا شهر سرعین برپا کرد و یا در مناطق خوش آب و هوای اطراف تهران اردو زد اما به هر حال قطعاً باشگاه استقلال منابع مالی خودش را در نظر گرفته و با توجه به امکاناتی که داشته خواسته تیم را تا حد امکان از رسانه‌ها دور کند.

چه کارهایی برای مفیدتر شدن این اردو لازم است؟

قطعاً برگزاری بازی‌های تدارکاتی بیشتر می‌تواند این اردو را از هر نظر مثمرثمرتر کند. هرچه استقلال در ترکیه بیشتر بازی کند، چه بازی با تیم‌های دیگر و چه بازی‌های درون‌تیمی سبب می‌شود ساپینتو بتواند بهتر روی تیمش تمرکز کند و از این نظر شناخت دقیق‌تری از تک‌تک نفراتش به دست بیاورد. هرچه نفرات استقلال بیشتر برای ساپینتو شناخته شوند او قادر است قالب تیمی‌اش را در مسابقات رسمی بهتر بشناسد و در نهایت نتایج بهتری بگیرد.

فکر می کنید استقلال از نظر نفری کامل شده؟

شنیدم قرار است کاوه رضایی به استقلال برگردد. امیدوارم این بازیکن قابلیت‌های گذشته‌اش را داشته باشد و پس از این چند سال و دوری از تیم ملی، افت نکرده باشد اما با این همه فکر می‌کنم یک مهاجم تمام‌کننده شش‌دانگ و یک پلی‌میکر همچنان جزو نیازهای اصلی تیم استقلال به شمار می‌روند تا این تیم در نهایت بتواند با قدرت در فصل آینده حضور پیدا کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *