از این استقلال انتظار فوتبال زیبا نداشته باشید/ ارسلان مطهری لایق چنین رفتاری نیست/ دم‌شان گرم که گذاشتند بانوان به ورزشگاه بروند

اخبار استقلال : علی چینی مربی اسبق استقلال گفت: این تیمی که مقابل مس کرمان دیدیم هفته به هفته بهتر می‌شود ولی فعلاً هواداران نباید دنبال بازی زیبا باشند و همه باید به سه امتیاز فکر کنیم. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

از این استقلال انتظار فوتبال زیبا نداشته باشید/ ارسلان مطهری لایق چنین رفتاری نیست/ دم‌شان گرم که گذاشتند بانوان به ورزشگاه بروند
علی چینی، بازیکن و مربی اسبق استقلال در گفت‌وگو با خبر ورزشی، درباره دیدار استقلال مقابل مس کرمان، برد خانگی این تیم و حضور بانوان در حاشیه این دیدار، همچنین موضوع امیر ارسلان مطهری اظهاراتی را مطرح کرد.

بازی استقلال مقابل مس کرمان را چطور ارزیابی کردید؟

قبلا هم گفته بودم که بدنسازی استقلال دیر شروع شد. در چنین شرایطی که مربی دیر انتخاب می‌شود و بازیکنان دیر به تیم اضافه می‌شوند معمولاً بدنساز مجبور است در مدت زمان کمتری با فشار بیشتر بدنسازی کند. اینها را روی تجربه شخصی می‌گویم. همان زمان که در کادر فنی استقلال بودم و تمرینات استیو جونز و میک مک درموت را از نزدیک می‌دیدم. این مدل بدنسازی باعث میشود تیم در چند هفته ابتدایی شادابی لازم را نداشته باشد.

یعنی بعد از این چند هفته استقلال زیباتر بازی می‌کند؟

دقیقاً همینطور است. در حال حاضر هوادار نباید انتظار فوتبال زیبا از استقلال داشته باشد. ما فعلاً باید به دنبال جمع آوری سه امتیازها باشیم. حتی با اختلاف یک گل. این توضیحات را دادم چون می‌بینم تیم‌هایی که روبروی ما می‌ایستند با دفاع لاک پشتی و اتوبوسی در زمین خودشان جمع می‌شوند و دل به ضدحملات می‌بندند. همان کاری که مس کرمان جلوی استقلال کرد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *