فصل آینده در استقلال خواهم بود

اخبار استقلال :سیاوش یزدانی گفت: مطمئناً لیگ آینده را در استقلال بازی خواهم کردرای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

فصل آینده در استقلال خواهم بود

اخبار استقلال، تیم فوتبال استقلال هر چند در آخرین دیدار خود برابر تیم نفت مسجدسلیمان به تساوی بدون گل رسید اما توانست با کسب ۶۸ امتیاز و بدون شکست عنوان قهرمانی بیست و یکمین دوره رقابتهای لیگ برتر را به خود اختصاص دهد.

سیاوش یزدانی افزود: خوشحالم که استقلال توانست با تمام اتفاقی که برایش افتاد به قهرمانی دست پیدا کند. بازیکنان ما با جان و دل بازی کردند و هماهنگی خوبی بین کادر مدیریتی، فنی و بازیکنان بود و توانستیم در پایان فصل به قهرمانی دست پیدا کنیم.

وی در پاسخ به این پرسش که وضعیتش برای فصل آینده چگونه خواهد بود گفت: به طور حتم در لیگ بیست و دوم در استقلال بازی خواهم کرد.

یزدانی خاطرنشان کرد: ما نتوانستیم به خاطر فاجعه‌ای که در آبادان رخ داده بود جشن قهرمانی بگیریم. تنها مراسمی برگزار کردیم تا هوادارانی که به ورزشگاه آمده بودند با روحیه خوب به خانه‌هایشان بازگردند.

وی افزود: با مسئولان ملوان به هماهنگی کامل دست پیدا کردیم و مشکلی برای حضور در استقلال نخواهم داشت.

وی در پایان خاطرنشان کرد: اگر بخواهیم این قهرمانی را در فصل آ ینده تکرار کنیم باید یک تیم خوب را روانه لیگ کنیم به شرط آنکه بازیکنان مورد نظر کادر فنی برای فصل آینده جذب کنیم.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *