پرسپولیس کهکشانی این است؟ در حضور استقلال تیم گل‌ محمدی باید برای دومی بجنگد با پول خرج کردن به سرخ‌ ها جام نمی‌ دهند

اخبار استقلال : پیشکسوت استقلال گفت: کهکشان تیم پرسپولیس کهکشان راه پنیری هم نیست چه رسد به شیری. از قول من به سرمربی پرسپولیس بگویید فصل سختی در انتظارش است. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

پرسپولیس کهکشانی این است؟ در حضور استقلال تیم گل‌ محمدی باید برای دومی بجنگد با پول خرج کردن به سرخ‌ ها جام نمی‌ دهند

محمد نوری بازیکن اسبق استقلال در گفت‌وگو با خبرورزشی، درباره مصاحبه‌های اخیر برخی پیشکسوتان پرسپولیس که این تیم را کهکشانی لقب داده‌اند همچنین درباره صحبت‌های سرمربی استقلال اظهاراتی را مطرح کرد:

خبر دارید که تعدادی از پیشکسوتان پرسپولیس به این تیم لقب کهکشانی داده‌اند؟

ای بابا! کهکشان کجا بود؟ تیم کهکشانی فقط تیمی که چند سال پیش استقلال داشت. تیمی که آقای فتح الله زاده بسته بود و بعد از آن دیگر هیچ تیمی در ایران کهکشانی نبوده است. اگر آن کهکشان را کهکشان راه شیری بدانیم این کهکشان، کهکشان پنیری است (خنده)! مثل پنیر سوئیسی پر از سوراخ!

یعنی معتقدید یارگیری پرسپولیس خوب نبوده است؟

چند سال قبل تیمی به نام استیل‌آذین به لیگ برتر آمد و با جمع و جور کردن ستاره‌های آن زمان و هزینه‌های میلیاردی فکر می کرد می‌تواند قهرمان ایران و سپس آسیا شود(خنده) اما در پایان همان فصل اول به لیگ پایین تر سقوط کرد! من یک نکته را باید به دوستان پرسپولیسی یادآور بشوم.

چه نکته ای؟

این که اگر قرار بود پول فوتبال بازی کند با اسکناس آدمک درست می کردند و آنها را به میدان می فرستادند. در حالی که تیم باید تیم باشد. یک تیم کامل تیمی است که بازیکنانش جفت و جور باشند و با هماهنگی بالا، کاری کنند که استقلال فصل گذشته انجام داد و به پرسپولیس و سایر تیم‌ها درس فوتبال را آموخت. تیمی که شکست نخورد، زیاد گل نخورد و این کار را تا پایان فصل ادامه داد. ما فصل قبل سه هفته مانده به پایان دیگ قهرمان شدیم تا به دیگران یاد بدهیم بدون ستاره آنچنانی هم می توان قهرمان شد.

پرسپولیس کهکشانی این است؟/ در حضور استقلال تیم گل‌محمدی باید برای دومی بجنگد/ باپول خرج کردن به سرخ ها جام نمی دهند

اما همچنان خیلی‌ها معتقدند پرسپولیس با این یارگیری یکی از مدعیان اصلی قهرمانی است؟

خیلی بعید است! پرسپولیس باید باز هم برای دومی بجنگد. اگر هم سوم شد خدا را شکر کند. من قول می دهم یحیی گل محمدی در فصل پیش رو کار سختی دارد. ای کاش جدید مصاحبه ساپینتو را بخواند تا مدل حرفه ای حرف زدن را هم یاد بگیرد. همین آقا یحیی چند وقت پیش حرف‌هایی زد که باشگاه استقلال مجبور شد برایش بیانیه بدهد (خنده) اما شما در کل صحبت‌های ساپینتو هیچ کلمه ای در رابطه با پرسپولیس یا دیگر تیم‌های رقیب پیدا نکردید. ساپینتو خیلی درست از تیمش حمایت کرد، درباره تاکتیک‌های موردنظرش حرف زد و گفت که میخواهد روحیه برنده بودن را به تیمش تزریق کند. فکر می کنم همین مصاحبه کار را برای پرسپولیسی‌ها سخت کرد.

به نظر شما رقابت با پرسپولیس مدل فصل جدید سخت است؟

متاسفانه ما پیشکسوتان پرسپولیسی‌ها را هم در دربی یادبود متروپل ندیدیم! باشگاهی که پیشکسوت‌هایش از حضور در یک بازی دوستانه می ترسند الگوی خوبی برای جوانان امروز تیم‌شان نیستند. چه اشکالی داشت می آمدند و شاید چهار یا پنج تا هم می خوردند و می رفتند. اما غیبت آنها در بازی متروپل هم خسارت مالی به بار آورد هم آبروی خودشان را برد و هم دوستان ما در تلویزیون دلخور شدند. پیشنهاد من به پرسپولیسی‌ها این است به جای رویا پردازی با تیم خودشان و به جای اسم گذاشتن روی آن تمرکزشان را روی تمرینات بگذارند که دربی سختی در انتظارشان است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *