تعویض طلایی در آستانه جدایی بازیکن گره گشای مجیدی قربانی حضور محبی در استقلال!

اخبار استقلال : مهاجم تیم فوتبال استقلال که فصل گذشته گل‌های حساسی برای این تیم به ثمر رساند به احتمال فراوان بعد از تعطیلات از این تیم جدا می‌شود. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

تعویض طلایی در آستانه جدایی بازیکن گره گشای مجیدی قربانی حضور محبی در استقلال!

هنگامی که استقلال در آستانه عقد قرارداد با کاوه رضایی بود شایعه جدایی یکی از مهاجمان استقلال مطرح و حتی عنوان شد ارسلان مطهری راهی تراکتور می‌شود اما این شایعه خیلی زود توسط مسئولان استقلال تکذیب شد اما حالا با نزدیک شدن محمد محبی به استقلال قطعا یکی از مهاجمان این تیم باید جدا شود.

سجاد شهباززاده، پیمان بابایی، کاوه رضایی، کوین یامگا، ارسلان مطهری، آرمان رمضانی و احتمالا محمد محبی تمامی عناصر هجومی استقلال در خط حمله هستند که کار را برای انتخاب ساپینتو سخت می‌کنند ولی با اضافه شدن محبی قطعا یکی از این بازیکنان باید از جمع آبی پوشان جدا شود.

آرمان رمضانی که حدود یک ماه قبل قراردادی ۲ ساله با استقلال امضا کرده بود یکی از گزینه‌های جدی خروج از استقلال است و در صورت عقد قرارداد رسمی محبی با استقلال به باشگاه برای مذاکره فرا خوانده خواهد شد. هر چند هنوز چیزی به ین بازیکن اعلام شده و او حضوری مستمر در تمرینات دارد اما ترافیک خط حمله و پر شدن لیست بزرگسال این تیم چاره ای برای ساپینتو و مسئولان استقلال باقی نگذاشته است.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *