دستاورد بزرگ بمب استقلال چه بود؟ این بازیکن منجی آبی‌ ها می‌شود؟

اخبار استقلال : ستاره تازه وارد استقلال ۳ رکورد به نامش در شباب الاهلی ثبت کرد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

دستاورد بزرگ بمب استقلال چه بود؟ این بازیکن منجی آبی‌ ها می‌شود؟

مهدی قایدی ستاره استقلال فصل گذشته راهی لیگ امارات شد تا اولین تجربه لژیونر شدن را داشته باشد.

قایدی با قراردادی ۵ ساله به تیم شباب الاهلی پیوست. ستاره سابق استقلال در ابتدای حضورش در لیگ امارات درخشش خوبی داشت و جزو بازیکنان تاثیرگذار بود. اما مهاجم ایرانی در نیم فصل دوم با تصمیم مهدی علی سرمربی وقت شباب الاهلی به یک بازیکن نیمکت نشین تبدیل شد.

در نهایت قایدی بعد از پایان فصل با آمدن ژاردیم به عنوان سرمربی جدید شباب الاهلی در لیست فروش گذاشته شد و در نهایت دوباره به استقلال برگشت. همزمان با بازگشت قایدی به استقلال آماری از این ستاره به همراه الاهلی در فصل گذشته منتشر کرد که علی رغم تعداد بازی های کمش ولی جزو بهترین بازیکنان فصل الاهلی انتخاب شد.

سایت «اسپورت» در این زمینه، نوشت: مهدی قایدی موقعیت ساز ترین بازیکن فصل شباب الاهلی انتخاب شد. او در کل فصل با ایجاد ۱۶ فرصت گلزنی رکوردار شد.

همچنین قایدی با ۳۷ درصد پاس درست دقیق ترین بازیکن شباب الاهلی در طول فصل شد. در نهایت ستاره ریز نقش تازه وارد استقلال به عنوان بهترین دریبل زن شباب الاهلی معرفی شد. او در ۱۰۸ دریبلش در طول فصل در ۵۵ درصد آنها موفق ظاهر شد تا این لقب را از آن خود کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *