محبی حفره کمربند میانی استقلال را پر می کند ساپینتو مثل هنداونه دربسته است کاش جلوی رفتن فرهاد مجیدی را می‌گرفتند!

اخبار استقلال : اکبر کارگرجم پیشکسوت استقلال گفت: قطعاً با اضافه شدن یک بازیکن بازیساز در میانه زمین تیم استقلال کمربند میانی خودش را به درستی تقویت می‌کند. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

محبی حفره کمربند میانی استقلال را پر می کند ساپینتو مثل هنداونه دربسته است کاش جلوی رفتن فرهاد مجیدی را می‌گرفتند!

اکبر کارگرجم، بازیکن قدیمی‌تیم استقلال در گفت‌وگو با خبرورزشی، درباره اوضاع و احوال این روزهای تیم استقلال و جدی شدن حضور محمد محبی در جمع آبی پوشان اظهاراتی را مطرح کرد:

از شرایط استقلال بعد از بازگشت از ترکیه خبر دارید؟

نه زیاد! ولی همین که از دوستان و رفقا می‌شنوم تیم در شرایط خوبی تمرین کرد و به ایران برگشت خوشحال میشوم. همه دل خوشی هواداران استقلال و البته ما قدیمی‌ها این است که استقلال در آرامش باشد.

درباره سرمربی استقلال چه نظری دارید؟

ما هنوز او را نمی‌شناسیم. ساپینتو تو برای ما پیشکسوت‌ها مثل هندوانه در بسته است. ممکن است تو سرخ و شیرین باشد یا ممکن است چیزی که فکر می‌کنیم نباشد. همه اینها در همان هفته‌های اول مشخص میشود.

چه توقعی از باشگاه استقلال در بحث انتخاب سرمربی دارید؟

طبیعتاً تیمی‌که قهرمان لیگ برتر شده آن هم نتایج خوب، باید مربی داشته باشد که بتواند ادامه دهنده راه فرهاد مجیدی باشد. باز هم می‌گویم که ای‌کاش باشگاه به هر نحوی بود جلوی جدایی فرهاد مجیدی را می‌گرفت اما حالا که او رفته امیدواریم این مربی پرتغالی بتواند نتایجی مثل سال قبل بگیرد. حالا اگر بهتر نبود مهم نیست ولی استقلال نباید از جایی که بوده پایین تر بیاید.

محبی حفره کمربند میانی استقلال را پر می کند/ ساپینتو مثل هنداونه دربسته است/ کاش جلوی رفتن فرهاد مجیدی را می گرفتند!

درباره جذب محبی پلی میکر سابق سپاهان خبر دارید؟

من خیلی در رابطه با اسامی‌بازیکنان شناخت ندارم اما تا جایی که می‌دانم استقلال الان دو فصل است که در آن وسط بازیکن بازیساز ندارد. فصل قبل هم به وضوح این موضوع به چشم می‌آمد. به همین خاطر بود که استقلال اغلب با ارسال از دفاع به حمله، توپ را از روی کمربند میانی رد می‌کرد و یا گاهی از کناره‌ها نفوذ می‌کرد. این برای یک تیم مقتدر مثل استقلال خیلی مهم است که در میانه زمین یک هافبک بازیساز مثل مجتبی جباری یا علی کریمی‌داشته باشد. اگر بازیکنی که می‌گویند می‌خواهد به استقلال بیاید بتواند این حفره را پر کند دیگر استقلال مشکلی نخواهد داشت.

بازی اول مقابل سپاهان را چطور پیش بینی می‌کنید؟

قطعاً بازی آسانی نیست! آنها هم مثل استقلال مدعی قهرمانی هستند. بنابراین در وهله اول میخواهند استقلال را در خانه اش متوقف کنند. استقلال باید از کمترین موقعیت‌ها بیشترین موفقیت‌ها را بسازد. امیدوارم بازی اول با برد تمام شود چون این پیروزی می‌تواند باعث شود پرچم قهرمان بالا بماند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *