حسین‌ زاده اروپایی شد ستاره استقلال با شارلروا تمام کرد

اخبار استقلال : امیرحسین حسین‌ زاده، سرانجام تصمیم گرفت در ۲۱ سالگی فوتبال خود را در قاره سبز دنبال کند. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

حسین‌ زاده اروپایی شد ستاره استقلال با شارلروا تمام کرد

امیرحسین حسین‌زاده، ستاره ملی‌پوش استقلال که بدون شک ستاره لیگ بیست و یکم هم بود، سرانجام تصمیم گرفت در ۲۱ سالگی فوتبال خود را در قاره سبز دنبال کند. از مدت‌ها قبل مدیر برنامه‌های حسین‌زاده مذاکرات موفقیت‌آمیزی را با مدیران شارلروای بلژیک (که بعضی‌هایشان ایرانی هستند) انجام داده بود. طی روزهای گذشته هم حسین‌زاده دنبال کارهای ویزا و… بود و سرانجام دیشب شنیدیم کار انتقال او تمام شده و مدیر برنامه‌هایش با شارلروای بلژیک (همان تیمی که کاوه رضایی و علی قلی‌زاده را هم گرفته بود) تمام کرده است.

با جدایی حسین‌زاده از استقلال حالا باید دید تکلیف وریا غفوری چه می‌شود؟ همان‌طور که قبلاً نوشتیم مدیر برنامه‌های حسین‌زاده، مدیر برنامه‌های وریا هم هست و رابطه بسیار خوبی با جواد نکونام دارد. مذاکرات قبلی غفوری با فولادی‌ها در هتل المپیک تهران هم به همین دلیل برگزار شد و حالا شنیده می‌شود غفوری یک گام دیگر به فولاد خوزستان نزدیک‌تر شده مگر آنکه امروز و فردا چیزی شبیه معجزه رخ بدهد و…

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *