دعوای کی‌ روش و برانکو به اردوی آبی‌ پوشان رسید

اخبار استقلال : بازیکنان استقلال در تمرینات درباره بازگشت کارلوس کی‌روش و تغییرات احتمالی در رأس کادر فنی صحبت‌هایی با یکدیگر انجام دادند. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

دعوای کی‌ روش و برانکو به اردوی آبی‌ پوشان رسید

در طول یک هفته گذشته پس از انتقادات مطرح شده برخی کارشناسان از عملکرد تیم ملی، موضوع بازگشت کارلوس کی‌روش به کادر فنی این تیم بار دیگر مطرح شد. در روزهای گذشته پیش از شروع تمرینات تیم استقلال موضوع بازگشت کی‌روش به تیم ملی فوتبال کشورمان به شدت از سوی رسانه‌های ورزشی و غیرورزشی، همچنین هواداران فوتبال در فضای مجازی و کوچه و بازار پیگیری شد. برخی بر این اعتقاد بودند که کارلوس کی‌روش گزینه مورد نظر وزارت ورزش است. تعدادی از علی دایی و جواد نکونام به عنوان گزینه‌های مورد نظر نمایندگان مجلس اسم بردند و تعدادی هم از احتمال حضور برانکو ایوانکوویچ در این سمت خبر دادند اما نکته جالب توجه حمایت استقلالی‌ها از بازگشت کارلوس کی‌روش بود و در نقطه مقابل مخالفت پرسپولیسی‌ها با حضور این مربی.

به یاد داریم در دوران حضور کی‌روش به ویژه در سال‌های پایانی، طرفداران تیم پرسپولیس و پیشکسوتان این باشگاه معتقد بودند برانکو ایوانکوویچ شایسته سرمربیگری تیم ملی فوتبال ایران است و به همین خاطر مخالفت‌های زیادی را با کارلوس کی‌روش نشان می‌دادند ولی در این چند روز هواداران استقلال در صفحات اینستاگرامی و کانال‌های تلگرامی به شدت از احتمال بازگشت کی‌روش استقبال کرده و او را بهترین گزینه در این شرایط برای هدایت تیم ملی فوتبال کشورمان دانستند. همین موضوع باعث شد اتفاقات مربوط به صفحات مجازی بین طرفداران استقلال و پرسپولیس بار دیگر داغ شود.

بازیکنان استقلال نیز که در روزهای گذشته (تا پیش از شروع تمرینات) ارتباط چندانی با هم نداشتند، ظرف همین چند جلسه حضور در تمرینات به این موضوع پرداخته و درباره بازگشت کارلوس کی‌روش و تغییرات احتمالی در رأس کادر فنی صحبت‌هایی با یکدیگر انجام دادند. بازیکنان ملی‌پوش استقلال که در این مدت با نظر دراگان اسکوچیچ در اردوی تیم ملی حضور پیدا کرده بودند نیز نسبت به این مسئله بی‌تفاوت نبوده و با هم‌تیمی‌هایشان در ارتباط با این موضوع صحبت کردند. شایان ذکر است‌ آخرین خبر در رابطه با احتمال حضور کارلوس کی‌روش در رأس کادر فنی تیم ملی این بود که یک نشریه قطری با انتشار توییتی از مذاکره مستقیم فدراسیون فوتبال ایران با این مربی پرتغالی خبر داد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *