پیشنهاد می کنم گل محمدی را از استقلال و رنگ آبی دور کنند اسکوچیچ نباشد برخی نمی‌توانند کسی را به اتوبوس تیم ملی دعوت کنند!

اخبار استقلال : پیشکسوت استقلال گفت: یحیی گل محمدی به جای اینکه درباره استقلال و یا هزینه یارگیری این تیم اظهار نظر کند بهتر است تلاش کند تیمش به جای سه هفته مانده به پایان لیگ لااقل تا یک هفته مانده به پایان لیگ شانس قهرمانی داشته باشد. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

پیشنهاد می کنم گل محمدی را از استقلال و رنگ آبی دور کنند اسکوچیچ نباشد برخی نمی‌توانند کسی را به اتوبوس تیم ملی دعوت کنند!

محمد نوری بازیکن اسبق تیم استقلال در گفت‌وگو با خبر ورزشی، درباره اظهارات اخیر یحیی گل محمدی و جوابیه باشگاه استقلال همچنین به دلیل حمایت پرسپولیسی‌ها از اسکوچیچ اظهاراتی را مطرح کرد.

در جریان صحبت‌های گل محمدی و واکنش باشگاه استقلال به اظهارات او قرار گرفته‌اید؟

آقای گل محمدی سال قبل خیلی تلاش کرد تیمش نتیجه خوبی بگیرد و اتفاقاً همه را هم غافلگیر کرد.

چطور؟

چون همه کارشناسان بر این اعتقاد بودند که پرسپولیس باید برای رده‌های پایین تر از سوم جدول تلاش کند ولی در نهایت با بخت و اقبال بالایی که داشت توانست نایب‌قهرمان شود! هرچند که سه هفته مانده به پایان لیگ امیدش را برای قهرمانی از دست داد. حالا آقای گل محمدی بهتر است به جای پرداختن به مسائل مربوط به استقلال و دیگر تیم‌ها حواسش را به تیم خودش جمع کند تا این فصل پیشرفت کند و لااقل تا یک هفته مانده به آخر فصل امید قهرمانی داشته باشد.

پیشنهاد می کنم گل محمدی را از استقلال و رنگ آبی دور کنند/ اسکوچیچ نباشد برخی نمی توانند کسی را به اتوبوس تیم ملی دعوت کنند!

ظاهراً بحث در رابطه با هزینه‌های صورت گرفته برای یارگیری فصل نقل و انتقالات بوده است. نظر شما درباره این موضوع چیست؟

قبل از هر موضوعی همه می‌دانند که خود آقای گل محمدی بابت سه سال کار برای پرسپولیس ۴۰ میلیارد تومان با پرسپولیس قرارداد دارد. مدیرعامل شان هم در برنامه تلویزیونی از این موضوع پرده‌برداری کرد. بنابراین کسی باید در این باره صحبت کند که لااقل خودش نسبت به خیلی از مربیان دیگر لیگ برتری و یا بازیکنان تیم خودش کمتر پول بگیرد. کسی که به صورت میانگین ماهانه بیش از یک میلیارد درآمد دارد نباید به هزینه‌های دیگر باشگاه‌ها ورود کند. از طرفی پرسپولیس مگر سعید صادقی را نگرفت که سالی ۱۸ میلیارد از این باشگاه پول می‌گیرد؟ این‌ها ریخت و پاش نیست؟ آیا جذب بازیکنان ملی پوش و آنهایی که در خارج از ایران توپ می‌زدند با پول‌های معمولی ممکن است؟ مگر استقلال چه نفراتی را گرفته که اینقدر خار شده و به چشم رقبایش فرو رفته؟ شاید استقلال بیشترین پول را این فصل بابت جذب سرمربی کرده وگرنه بازیکنانش همه در حد معقول هستند و برخی هم حتی خیلی کمتر از بازیکنان معمولی پول گرفته اند تا به استقلال بیایند.

نظر شما درباره این قبیل اتفاقات و تنش‌های اینچنینی بین دو باشگاه پرسپولیس و استقلال چیست؟

من به دوستان پرسپولیسی به ویژه گل محمدی پیشنهاد می‌دهم از الان اینقدر به استقلال و رویارویی با تیم ما فکر نکند. او سال گذشته آنقدر به استقلال فکر می‌کرد که در دربی آن رفتار را با داور مسابقه انجام داد و بعد هم مدتی قهر کرده بود و به تمرین نمی‌رفت! شاید کلمه و واژه استقلال حال گل محمدی را خراب می‌کند؟ به دور و اطرافیان آقای گل محمدی پیشنهاد می‌دهم تا جایی که می‌توانند او را از اسم استقلال و رنگ آبی دور نگه دارند!

پیشنهاد می کنم گل محمدی را از استقلال و رنگ آبی دور کنند/ اسکوچیچ نباشد برخی نمی توانند کسی را به اتوبوس تیم ملی دعوت کنند!

درباره تیم ملی و اتفاق جالبی که بین طرفداران دو تیم رخ داده صحبت کنید. خبر دارید که در فضای مجازی پرسپولیسی‌ها بیشتر خواستار ماندگاری اسکوچیچ هستند و پیشکسوتان شان هم چنین نظری دارند اما در نقطه مقابل و در نظرسنجی‌ها، استقلالی‌ها دوست دارند کی‌روش به کادر فنی تیم ملی برگردد؟

طبیعی است که پرسپولیسی‌ها طرفدار اسکوچیچ باشند. وقتی کریم باقری، حمید استیلی و وحیدهاشمیان در کادر فنی تیم ملی حضور دارند آنها می‌دانند اگر اسکوچیچ نباشد موقعیت پرسپولیسی‌ها در تیم ملی به خطر می‌افتد. از طرفی، دیگر بازیکنی نمی‌تواند دوستانش را به اتوبوس تیم ملی دعوت کند و بعد هم لباس بپوشد و برای تیم ملی در ترکیب اصلی به میدان برود. این ویژگی‌ها زمانی برای پرسپولیسی‌ها وجود دارد که آقای اسکوچیچ باشد. بدون اسکوچیچ از این خبرها نیست.

نظرتان درباره کی‌روش و طرفداری استقلالی‌ها از آن چیست؟

کی روش به لحاظ فنی یک مربی درجه یک است و چون استقلالی‌ها درک بالایی از فوتبال دارند این را به خوبی متوجه می‌شوند. کاری با بحث اخلاقی کی‌روش ندارم. ولی به لحاظ فنی کی روش در سطحی است که استقلالی‌ها او را قبول دارند. امیدوارم در نهایت هر کسی سرمربی تیم ملی می‌شود بتواند اسباب موفقیت این تیم را فراهم کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *