تقلید ساپینتو از روی دست اسکوچیچ!

اخبار استقلال : یکی از اتفاقات جالب بازی استقلال حضور جعفر سلمانی در سمت راست خط دفاعی بود. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

تقلید ساپینتو از روی دست اسکوچیچ!
جعفر سلمانی که در بازی اول استقلال در رقابتهای این فصل، به عنوان یکی از سه بازیکن هجومی تیم ریکاردو ساپینتو به میدان رفته بود، جلوی ملوان ، در پست همیشگی‌اش بازی کرد و به عنوان یکی از وینگ‌بک‌های تیمش به میدان رفت.

ساپینتو برای بازی دیشب تصمیم گرفت از جلالی در ترکیب اصلی‌اش استفاده کند و به جعفر سلمانی بازی ندهد منتهی وقتی او را به میدان آورد، از او در پستی استفاده کرد که پیش از این سوژه انتقادهایی از سرمربی تیم ملی شده بود.

در دقیقه ۸۲ بازی و در شرایطی که استقلال تغییر سیستم داده بود و با ۴ دفاع بازی می‌کرد، جعفر سلمانی به جای حردانی به میدان آمد تا در سمت راست خط دفاعی استقلال بازی کند.

قطعا خاطرتان هست که پیش از این، اسکوچیچ در بازی دوستانه تیم ملی مقابل سوریه در نوروز ۱۴۰۰، در تصمیمی عجیب از سلمانی به عنوان دفاع راست تیمش استفاده کرد. ایده‌ای که هیچ کسی دلیل اصلی‌اش را متوجه نشد و البته که در بازی رفت تیم ملی مقابل سوریه در مرحله انتخابی جام جهانی، باز هم شاهد چنین اتفاقی بودیم و سلمانی دوباره در دفاع راست بازی کرد هر چند که بین دو نیمه جایش را به صالح حردانی داد تا مشخص شود که این بازیکن در سمت راست خط دفاعی، نمی‌تواند بازدهی خوبی داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *