اهداف مهم نقل و انتقالاتی ساپینتو ۲ خرید بعدی استقلال مشخص شدند

اخبار استقلال : باشگاه استقلال در انتظار تعیین تکلیف وضعیت محمد محبی است. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

اهداف مهم نقل و انتقالاتی ساپینتو ۲ خرید بعدی استقلال مشخص شدند

درحالیکه تیم استقلال اردوی خارجی خودش را در کشور ترکیه برپا کرده و چند بازی تدارکاتی را هم پشت سر گذاشته، به نظر می‌رسد پرونده نقل و انتقالات این تیم با یکی دو خرید دیگر بسته خواهد شد.

یکی از مهمترین اهداف استقلال جذب محمد محبی وینگر تیم سانتاکلارا است که از ابتدای شروع فصل نقل و انتقالاتی مدیران این باشگاه برای این مساله تلاش کردند و به مذاکره پرداختند.

مذاکرات باشگاه استقلال در ابتدا برای جذب محبی به خوبی پیش رفت و این انتقال در حال نهایی شدن بود اما تغییر مدیریت در باشگاه پرتغالی باعث شد روند کار متوقف شود. با اینحال با توجه به نظر مثبت سرمربی پرتغالی، مدیران استقلال در تلاش برای جذب محبی، با مدیریت جدید سانتاکلارا نیز به مذاکره پرداختند. حتی خود ساپینتو نیز در این بین دست به کار شد و تلاش کرد با استفاده از روابطی که در پرتغال دارد انتقال محبی را قطعی کند.

مذاکرات مدیران و سرمربی استقلال در این زمینه به خوبی پیش رفته و توافق خوبی بین دو باشگاه حاصل شده است. باشگاه و سرمربی سانتاکلارا نیز مخالفتی با حضور محبی در استقلال ندارند اما اکنون مساله مهم توافق خود محبی با باشگاه سانتاکلارا و توافق بر سر برخی مسائل به خصوص نحوه جدایی و حضور او در استقلال است.

با این شرایط اگر محبی در نهایت آبی پوش شود، باشگاه استقلال بر اساس درخواست ساپینتو برای جذب یک هافبک طراح و بازیساز با کیفیت و خارجی دست به کار می‌شود اما اگر به هردلیلی پروسه جذب محبی به بن بست بخورد و او در سانتاکلارا بماند، مدیران استقلال بر اساس برنامه سرمربی به سراغ جذب یک وینگر خواهند رفت.

در واقع اکنون ساپینتو منتظر مشخص شدن وضعیت انتقال محبی است تا در مورد جذب هافبک طراح تصمیم گیری کند و به نظر می‌رسد این مساله روی برنامه ریزی تاکتیکی او تاثیر گذار خواهد بود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *