جلسه مهم استقلال خوزستان با مهاجم ملی‌پوش/ تکلیف آقایی‌پور هفته آینده مشخص می‌شود

اخبار استقلال : مهاجم استقلال خوزستان با وجود داشتن قرارداد با این تیم، امکان دارد به زودی از جمع شاگردان پورموسوی جدا شود. برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

جلسه مهم استقلال خوزستان با مهاجم ملی‌پوش

تیم فوتبال استقلال خوزستان با عملکرد خوبی که در هفته‌های پایانی فصل بیست و سوم از خود نشان داد توانست خود را در لیگ برتر حفظ کند. یکی از بازیکنانی که فصل گذشته نقش پررنگی در موفقیت استقلال خوزستان داشت، جواد آقایی پور بود. این مهاجم اهل استان گیلان، توانست ۹ بار دروازه حریفان را باز کند و بهترین گلزن استقلال خوزستان شد.

آقایی پور تحت قرارداد با باشگاه استقلال خوزستان است و هر باشگاهی که قصد جذب او را دارد باید رضایت‌نامه این مهاجم را از باشگاه استقلال خوزستان دریافت کند. پس از پایان مسابقات لیگ برتر و به واسطه درخششی که آقایی پور داشته، پیشنهاداتی از سوی برخی از باشگاه‌ها روانه استقلال خوزستان شده اما به دلیل حضور این بازیکن در اردوی تیم ملی فوتبال تاکنون هیچ پاسخی به باشگاه‌های مدنظر داده نشده است.

از همین رو مدیران باشگاه استقلال خوزستان قصد دارند روز شنبه جلسه‌ای را با این بازیکن داشته باشند تا هم منافع باشگاه و هم خواسته بازیکن تأمین شود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *