توصیه مهم به اسکوچیچ؛ برای دیدن بازی استقلال به ورزشگاه نرو!

اخبار استقلال : دوستان و نزدیکان سرمربی تیم ملی به او توصیه کردند این هفته برای تماشای بازی استقلال و مس کرمان به ورزشگاه نرود! برای ادامه اخبار استقلال با ما همراه باشید.

توصیه مهم به اسکوچیچ؛ برای دیدن بازی استقلال به ورزشگاه نرو!
دراگان اسکوچیچ،سرمربی تیم ملی کشورمان دو بازی هفته دوم لیگ برتر را از نزدیک تماشا کرد.او ابتدا با حضور در انزلی دیدار ملوان و استقلال را دید و دیروز هم با حضور در ورزشگاه آزادی از نزدیک جدال شاگردان یحیی گل محمدی و جواد نکونام را تماشاکرد.

نکته جالب اینکه دوستان نزدیک اسکوچیچ به او توصیه کردند در هفته سوم دیدار استقلال و مس کرمان را از نزدیک نبیند! آنها معتقدند هواداران استقلال هنوز از دست اسکوچیچ سر خط زدن ۵ بازیکن تیمشان در اواخر فصل گذشته دلخور هستند و ممکن است برخورد خوبی با او نداشته باشند!با توجه به این موضوع که دیدار ملوان و استقلال بدون تماشاگر بود مشکلی برای اسکوچیچ بوجود نیامد ولی به او توصیه شد این هفته در ورزشگاه آزادی آفتابی نشود!

البته حضور او در ورزشگاه آزادی در جریان بازی پرسپولیس و فولاد هم برای تماشاگران پرسپولیس خیلی مهم نبود و حتی وقتی تصویرش از اسکوربورد پخش شد،طرفداران این تیم هیچ واکنشی نشان ندادند!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *